Azúr - Siófok

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Balaton a okolí, Siófok
Název ubytování Azúr - Siófok
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 4 110 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel**** středomořského stylu se nachází na břehu jezera Balaton v klidné části Siófoku, cca 800 m od centra města a promenády.

VYBAVENÍ
Restaurace, bar, kiosek, obchod se suvenýry, kadeřnictví, výtah, bazénový komplex (vnitřní a venkovní bazén, vířivky, termální bazén, dětské bazény), parní lázeň, infra sauna, finská sauna, masáže, lázeňské procedury, solárium, posilovna, tenis, půjčovna kol, herna a dětské hřiště.

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře 5-chodové menu

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Azúr Siófok:- vhodné pro rodiny s dětmi- wellness a relaxace- venkovní a vnitřní bazény- hotel na břehu jezera BalatonUBYTOVÁNÍa) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky a b) rodinné pokoje (propojené dva 2-lůžkové), vana nebo Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi internet, minibar, trezor, klimatizace, balkon.Min. a max. obsazenost v rodinném pokoji 4 osoby (např.4 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti apod.)!Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA222 pokojů ve 3 budováchSTRAVAPolopenze - snídaně bufetové stoly, večeře 5-chodové menuDÍTĚAž 2 děti do 6,99 let s polopenzí ZDARMA (platí pro ubytování ve 2-lůžkovém pokoji).Jedno dítě na přistýlce a druhé bez nároku na lůžko.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍKrytý bazén s kanálem s divokou vodou, plochy s perlovou lázní a masáže s vodopády, 2 vířivky, termální bazén, velký venkovní bazén, jezero BalatonPOZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 15.00 a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,50 €/nocPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLENPARKOVÁNÍ5 €/nocTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.