Bükfürdö - hotel Repce Gold přímo u lázní - 7 nocí u

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdö
Ubytování Hotel Répce Gold 4*
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 11 650 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Buk (Bükfürdö) 2016 - Hunguest Hotel ****RÉPCE Gold přímo u termálních lázní (infovideo ZDE) - balíček 7 nocí ubytování a 7x lázně v ceně

Z Prahy cca 450 km, z Brna cca 250 km

Hotel přímo u termálního areálu - do léčebných lázní klienti chodí krytou spojovací chodbou.

Lázně, odpočinek i vynikající maďarská kuchyně po celý rok!
V ceně hotelové wellness služby!!!

Město Bükfürdő najdeme u maďarské západní hranice – cca 220 km od Budapešti a 50 km od nádherného města Sopron. Termální komplex Bükfürdö najdeme cca 2 km jihovýchodním směrem od centra obce Bük a representují nejmladší lázeňské centrum Maďarska v blízkosti rakouských hranic a samostatnou moderní rekreační oblast. Místní vody a prameny městečka Bük jsou velmi dobře známé po celé Evropě svými léčivými schopnostmi, zdejší vápnito-hořečnatá a hydro-uhličitá termální voda je vhodná při následujících obtížích: řídnutí kostí, nejrůznější neduhy pohybového aparátu, rehabilitace po ortopedických a neurochirurgických operacích, lumbago, dna, opotřebení chrupavek, následná poúrazová péče. V případech překyselení žaludku nebo zažívacích potížích je místní termální voda doporučována ve formě pitné kúry.

Upozorňujeme, že dne 1. ledna 2012 vstoupil na území Maďarska v platnost zákon na ochranu nekuřáků, který zakazuje kouření na veřejných místech. Dodržení tohoto zákona kontrolují příslušné orgány, za porušení zákona se platí pokuta.
Ubytování
Hotel přímo u termálního areálu - do léčebných lázní klienti chodí krytou spojovací chodbou. V blízkosti hotelu je park s relaxačními zónami. Domácí zvířata v hotelu povolena (poplatek cca 19 euro/pes/noc, max. 1 v pokoji). Vybavení: recepce s trezorem, bar, restaurace, terasa, zahradní gril, dětský koutek s hlídáním, kulečník, šipky, stolní tenis, bowling, tenisový kurt, wellness zóna (krytý bazén, sauna, parní lázeň, perličková lázeň jacuzzi, solná komora, fitness, za poplatek solárium), léčebné služby (lékařské prohlídky, léčebné kúry, hydroterapie, elektroterapie, fyzioterapie apod.), kosmetika, kadeřník, konferenční sál, obchod se suvenýry, půjčovna kol, úschovna zavazadel, klimatizace, prostor pro kuřáky, výtah, parkování. Pokoje klimatizované 2-3lůžkové s možností přistýlky, příslušenství, TV-SAT, telefon, mini-bar, trezor, možnost internetového připojení. K dispozici nekuřácký pokoj a pokoj s parkety pro alergiky. S výjimkou 10 pokojů, do kterých je možno umístit přistýlku, mají všechny ostatní pokoje balkón. Pro rodiny nabízí hotel za příplatek 15% rodinné pokoje pro 4 os. (2 pokoje se spojovacími dveřmi) a hotelové apartmánové pokoje.

Check In: od 14 hod., Check Out: do 10 hod.
Stravování
polopenze (snídaně a večeře formou bufetu)
Cena obsahuje:
7x ubytování s polopenzí,
7x vstup do termálních léčebných lázní Bük (Zone I, Medicinal Spa and Open-Air swimming pool, např. léčebný bazén venkovní i vnitřní, léčivé lázně a koupaliště, dětský bazén),
vstup do hotelové wellness zóny (sauna, parní lázeň, perličková lázeň jacuzzi, krytý bazén),
internetové připojení na pokoji,
zapůjčení županu pro dosp. os.
Cena neobsahuje:
Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji.
Poznámka:
placeno na místě: lázeňská taxa (cca 410 HUF/os./noc), dom. mazlíček na vyžádání (poplatek cca 19 Euro/noc, max. 1 v pokoji), příplatek 15% za rodinné pokoje a apartmány - na vyžádání v CK. Kauce pro získání čipu pro vstup do lázní placená na recepci (cca 7 Euro nebo cca 2.000 HUF), cena nezahrnuje vstup do Zóny II (Zážitková část: zážitkový bazén, perličková lázeň, zážitkové koupele, skluzavka apod.), Zóny III (Svět sauny), Zóny IV (Terapie) a Zóny V (Wellness).

Popis lokality ubytování

přímo u termálních lázníTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.