Danubius Health Spa Resort Aqua, Hévíz

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Jezero Balaton a okolí, Hévíz
Název ubytování Danubius Health Spa Resort Aqua, Hévíz
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 6 670 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

7 dobrých důvodů, proč si vybrat právě tento hotel:
-první Spa & Wellness hotel v Hevízu se službami all inclusive
-výborná kuchyně
-udržovaný park a terasa na slunění
-vlastní oddělení lázeňských procedur s 30letou zkušeností
-vlastní pramen stejného složení jako pramen v termálním jezeře Hévíz
-obnovená lázeňská část spolu se saunovým oddělením
-Danubius Bubbles club - animace pro děti
Voda bohatá na minerály a léčivé bahno ze světoznámého termálního jezera. Výběr gastronomických pochoutek tradičních chutí i speciality zdravé výživy s nízkým obsahem tuku a kalorií.
Bazén pro nejmenší, prostranný park a množství atraktivních programů pro velké i malé.

Ubytování: 224 pokojů, 6 apartmánů a 1 rodinný apartmán, sušič na vlasy, koupací plášť, telefon, minibar, rádio, TV. Propojené pokoje, pokoje pro alergiky a bezbariérové pokoje pro tělesně postižené.
Dětské hřiště, dětský koutek, židle na krmení dětí, dětská postýlka. Bazén pro malé děti a programy pro děti (v letních měsících).
Parkoviště, garáž, prádelna, prodejna suvenýrů, organizování programů na volný čas, sejf, směnárna, bezplatné WiFi, autopůjčovna a půjčovna kol.

Vybavení:
Rekreační koupaliště s krytým a nekrytým bazénem, krytý bazén s termální vodou, zahradní bazén, Kneippův bazén, bazén pro malé děti, sauna, léčebné a wellness centrum s tradičními procedurami, Fitness centrum, terasa na slunění, Emporium Salón krásy, manikúra, pedikúra, stomatologická klinika
Sportovní programy: Aqua-fitness, ranní rozcvička a fitness tělocvik, pěší a cyklistické túry, stolní tenis, nordic walking, v blízkosti možnost jízdy na koni, tenisové kurty a fotbalové hřiště.

Stravování:
All inclusive - tradiční maďarská kuchyně a místní speciality, ale rovněž jídla zdravé výživy s nízkým obsahem tuku a kalorií. Quint Drink Bar v hotelové hale, každý večer živá hudba.

Popis stravování

denní nabídka all inclusive obsahuje: 7:00 – 10:00 bohatá bufetová snídaně 10:00 – 11:00 kontinentální snídaně pro pozdě vstávající 10:00 – 15:00 bylinkové čaje a ovoce v léčebném oddělení 12:00 – 14:00 bufetový oběd v rámci Danubius Healthy Choice: polívky, saláty, zelenina, těstoviny, grilované jídla a jídla připravované ve woku, zákusky, palačinky, ovoce 15:00 – 17:00 odpolední hýčkání: káva, čaj, zákusky, zmrzlina 18:00 – 21:00 bufetová večeře. Jednou za týden maďarský večer. Kromě nealkoholických nápojů: domácí vína a čepované pivo, čaj, káva. 11:00 – 22:00 nealkoholické nápoje (minerálka, ovocné a zeleninové šťávy), čaj, káva, ovoce a zmrzlina. (od května do dubna i v zahradě) Služby All inclusive obsahují oběd v den příjezdu nebo v den odjezdu. Upozornění: Quint Koktejlový Bar v lobby, bohatá nabídka specialit kávy a nápojů, v příjemném prostředí - není zahrnut do programu all inklusive.

Popis ubytování

dvoulůžkový pokoj s výhledem na lesopark nebo na město. V pokoji je možné umístit jednu přistýlku.
Klimatizace, francouzský balkon, koupelna s vanou, sušič vlasů, koupací plášť, televizor, kanály kabelové televize, telefon, rádio, minibar, trezor, služba buzení, pokojový servis (za poplatek)
Velikost pokoje: 18 m2Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.