Danubius Health Spa Resort Aqua - Hévíz

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Balaton a okolí, Hévíz
Název ubytování Danubius Health Spa Resort Aqua - Hévíz
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 4 220 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel**** se nachází cca 400 m nad termálním jezerem a cca 400 m od centra Hévízu

VYBAVENÍ
2 restaurace, bar, internetová místnost, kiosek, obchod se suvenýry, kosmetické studio, výtah, zahrada, stolní tenis, dětské hřiště a herna, půjčovna jízdních kol, fitness, finská sauna, infrasauna, solná komora, termální kryté bazény (33 a 37°C), vnitřní a venkovní zážitkový bazén (29°C), plavecký bazén, venkovní dětský bazén a Kneippův bazének na zahradě (od poloviny dubna do poloviny října), 2 vnitřní dětské bazény, masáže. Hotel má vlastní lázeňské centrum - hydroterapie, balneoterapie, fototerapie, mechanoterapie, kinezioterapie, elekroterapie a magnetoterapie. Dále inhalace, léčebná gymnastika, lymfodrenáže a Qi gong (čti Čchi-kung - tradiční čínské cvičení, které využívá energii qi k nastolení rovnováhy v těle).Hotel nabízí množství možností rekreace a sportovních programů pod vedením trenéra: pěší a cyklistické túry, nordic walking, v blízkosti hotelové tenisové kurty a fotbalové hřiště, možnost lovu zvěře a jízdy na koni.

Popis stravování

STRAVA ALL INCLUSIVE * 7.00 – 10.00 hod bohatá bufetová snídaně * 10.00 – 11.00 hod kontinentální snídaně pro pozdě vstávající * 10.00 – 15.00 hod bylinkové čaje a ovoce v léčebném oddělení * 12.00 – 14.00 bufetový oběd - polévky, saláty, zelenina, těstoviny, gril a wok jídla, pečivo, palačinky, ovoce a zmrzlina * 15.00 – 17.00 hod odpolední káva, čaj, zákusky, zmrzlina * 18.00 – 21.00 hod bufetová večeře - různé předkrmy a hlavní jídla, sýry a dezerty. Jednou týdně maďarská večeře formou bufetu. * 11.00 – 22.00 hod nealkoholické nápoje (minerálka, ovocné a zeleninové šťávy), čaj, káva, * 18.00 - 21.00 hod nápoje k večeři: stolní víno a točené pivo* minerální voda na pokoji (na stole) je zahrnuta v All inclusive (doplnění denně)(POZN. Nápoje z minibaru jsou za poplatek)

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz:- termální jezero 400 m od hotelu- vlastní lázeňské centrum- strava ALL INCLUSIVE- vhodné pro rodiny s dětmiUBYTOVÁNÍ(a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD (klimatizované), vana+WC, SAT/TV, minibar, rádio, telefon, fén, župan.(b) 2 - lůžkové pokoje VÝHLED NA PARK (5. patro), vana+WC, SAT/TV, minibar, rádio, telefon, fén, župan. (přistýlky na dotaz)Celý hotel je nekuřácký.Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA224 pokojů, 6 apartmánů, 1 rodinný pokojSTRAVAALL INCLUSIVE * 7.00 – 10.00 hod bohatá bufetová snídaně * 10.00 – 11.00 hod kontinentální snídaně pro pozdě vstávající * 10.00 – 15.00 hod bylinkové čaje a ovoce v léčebném oddělení * 12.00 – 14.00 bufetový oběd - polévky, saláty, zelenina, těstoviny, gril a wok jídla, pečivo, palačinky, ovoce a zmrzlina * 15.00 – 17.00 hod odpolední káva, čaj, zákusky, zmrzlina * 18.00 – 21.00 hod bufetová večeře - různé předkrmy a hlavní jídla, sýry a dezerty. Jednou týdně maďarská večeře formou bufetu. * 11.00 – 22.00 hod nealkoholické nápoje (minerálka, ovocné a zeleninové šťávy), čaj, káva, * 18.00 - 21.00 hod nápoje k večeři: stolní víno a točené pivo* minerální voda na pokoji (na stole) je zahrnuta v All inclusive (doplnění denně)(POZN. Nápoje z minibaru jsou za poplatek)DÍTĚAž 2 děti do 5,99 let s ALL INCLUSIVE ZDARMA.(jedno na přistýlce, druhé bez nároku na lůžko)Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob!!LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍhotelové vnitřní a venkovní bazény, termální jezero (400 m)POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu. (Upozornění: v případě dřívějšího příjezdu - před 14.00 hod - bude na místě účtován příplatek 20 Eur/osoba).POZOR! Celý hotel je nekuřácký.REKREAČNÍ POPLATEKcca 1,7 €/denPOBYT SE ZVÍŘETEM19 €/noc (bez krmení)PARKOVÁNÍ2 €/noc, od 7 nocí zdarmaTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.