Danubius Health Spa Resort Sárvár

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Zadunají, Sárvár
Název ubytování Danubius Health Spa Resort Sárvár
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 3 880 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Netradiční átriový hotel se nachází jen pár minut chůzí od centra města Sárvár a botanické zahrady o rozloze 10 ha s více něž stovkou druhů stromů a keřů. V blízkosti středověký hrad, města Szombathely, Sopron a další.

VYBAVENÍ
Restaurace, kavárna, letní terasa, zahradní bar (květen - září), Wi-Fi, směnárna, obchod se suvenýry, masáže, SPA vodní svět (relaxační lázně s Jacuzzi, masážními sprchami, sofa a podvodní trysky, vnitřní (36°C) a venkovní (28-32°C) bazén s termální vodou), Saunový svět (finská, infračervená, aroma kabina, parní), solárium, výtah, Nordic walking, petanque, stolní tenis, deska na košíkovou, kurt na bedminton, kuželky, zahradní šachy, půjčovna kol, parkoviště.

Popis stravování

STRAVA rozšířená polopenze - snídaně i večeře bufetové stoly, na oběd polévka s pečivem.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Danubius Health Spa Resort Sárvár:- termální bazény- prostranný saunový svět- regenerace silou přírody- relaxační a omlazující ošetření v lázních hotelu- slevy 3=2, 4=3, 5=4, 6=5, 7=6UBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje STANDARD, vana+WC, SAT/TV, minibar, telefon, fén, balkon.(pokoje s přistýlkou na dotaz)CELKOVÁ KAPACITA136 pokojůSTRAVArozšířená polopenze - snídaně i večeře bufetové stoly, na oběd polévka s pečivem.DÍTĚAž dvě děti do 5,99 let s polopenzí ZDARMA - platí v termínech 01.07.- 31.08.2016Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.POZN. V případě 2 dospělých a od 2 do 4 dětí zaplatí dospělé osoby na lůžku cenu 1-lůžkového pokoje, pro děti platí dětské slevy (ubytování ve dvou 2-lůžkových pokojích vedle sebe, platí pro termíny 01.07.- 31.08.2016)LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍV hotelu SPA vodní a saunový svět. Termální areál (cca 100 m) - 1x krytý léčebný bazén (30°C), 1x částečně krytý bázén léčebný (30°C), 4x venkovní, 3x vnitřní, dětské brouzdaliště a dětské vodní hřiště se skluzavkami, svět miminek, 3 obří skluzavky, aromatické a parní kabiny, 4x finská sauna, jacuzzi, zážitkové sprchy, ledová jeskyně, odpočinkové prostory. Dále v areálu dětské hřiště, bowling, fitness a další.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,5 €/nocPOBYT SE ZVÍŘETEM15 €/noc (bez krmení)PARKOVÁNÍZdarmaTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.