Dunajské metropole

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Budapešť
Název ubytování Dunajské metropole
Typ ubytování Pokoj
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 2 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Bratislava - největší město Slovenska. Rozkládá se na obou březích Dunaje. Symbolem Bratislavy (který je vyobrazen i na jejím logu) je Bratislavský hrad se čtyřmi věžemi v rozích a jedním nádvořím uprostřed, nebo také architektonicky zajímavý Most SNP (postavený v druhé polovině 20. století), klenoucí se jako jeden z pěti mostů přes Bratislavou protékající Dunaj nedaleko historického jádra metropole.

Budapešť – hlavním městem Maďarska protéká řeka Dunaj, která město rozděluje na dvě části Pest a Buda. Najdete zde vyhlášené lázně Széchenyi a Gellért, mnoho krásných památek např. Parlament (Országház), Budínský hrad, druhé nejstarší metro v Evropě. Za prohlídku stojí i známa tržnice Vásárcsarnok – mají zde jak uzeniny, maso, víno, oblečení a spousty dalších věcí, ale hlavně zde mají stránky s občerstvením, takže můžete ochutnat místí kuchyni.

Vídeň - Leží na řece Dunaj a je největším rakouským městem a současně nejvýznamnějším kulturním, politickým a hospodářským centrem země. Historické centrum Vídně bylo v roce 2001 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO.
Cena zahrnuje

2x noc v Budapešti v hotelu *** se snídaní
1x noc ve Vídni v hotelu *** se snídaní
1x místo v autobuse
1 zavazadlo, 1 palubní tašku
Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy
Průvodce

Cena nezahrnuje

Lístek na mhd
Vstupy do památek
Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) s pojištěním storna 30,- Kč / den
Příplatek za jednolůžkový pokoj v Budapešti a ve Vídni


Nástup / Výstup
Praha, Jihlava, Brno

Program
1. den - Odjezd v brzkých ranních hodinách z různých míst ČR do Bratilavy. Následuje prohlídka města s průvodcem. Odjezd do Budapešti na ubytování.

2. den - Po snídani se vydáte do tržnice Vásárcsarnok a následná prohlídka města Budapešť. Navštívíte Margaretin ostrov, Parlament, Budínský hrad a další památky. Ubytování v Budapešti.

3. den - Po snídani odjezd do Vídně. Prohlídka města s průvodcem. Navštívíte vyhlášenou cukrárnu Sacher, historické centrum města. Ubytování ve Vídni.

4. den - Po snídani odjezd na prohlídku kláštera Melk a Krems. Návrat zpět do ČR.Tip z okolí
Maďarská metropole může ztratit legendární zábavní park Budapešťský městský park Városliget nabízí návštěvníkům koncentraci různých druhů zábavy od návštěvy zoologické zahrady, trvalého zděného cirkusu Nagycirkusz, termálních lázní Széchényi až po oblíbený lunapark Vidám Park (Veselý park).... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.