Erzsébet Park Hotel - Parádfürdö

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Severní Maďarsko, Parádfürdö
Ubytování Erzsébet Park Hotel - Parádfürdö
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
hotel Erzsébet Park Hotel*** se nachází na okraji městečka Parádfürdő, v pohoří Mátra, 34 km od Egeru a 112 km od Budapešti.

VYBAVENÍ
hotel se skládá z křídla Erzsébet a moderního křídla Zsuzsanna (jsou propojeny).recepce, restaurace, bar, Wi-Fi, výtah, bowling (4 dráhy), fitness, stolní tenis, stolní fotbal, badminton, venkovní tenisové kurty, dětské hřiště, půjčovna kol, parkování.WELLNESS: Křídlo Erzsébet: krytý plavecký bazén (14 x 7 m), sedací bazén s teplou vodou, finská sauna, ochlazovací bazén, infra sauna, turecká parní lázeň, solárium, terasa na opalování.Křídlo Zuzana: sedací bazén s podvodní masáží, vířivka pro 10 osob, aroma sauna se světelnou terapií, solná sauna a venkovní bazén (20 × 10 m, provoz od května do září), masáže.Možnost pěší turistiky, nordic walking, jogging, Segway a další.

Popis stravování

STRAVA polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Erzébet Park Hotel Parádfürdö:- vhodné pro rodiny s dětmi- neomezený vstup do wellness- SLEVY 7=6 a 5=4 ve vybraných termínechUBYTOVÁNÍa) 2 - lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek ERZSÉBET, koupelna s vanou + WC, TV, minibar, telefon. (pokoje s výhledem na park - za příplatek na dotaz)b) 2 - lůžkové pokoje SZUSZANNA, Spr.+WC, TV, minibar, telefon, trezor, klimatizace. (pokoje s výhledem na park s balkonem v 1. a 2. patře nebo s výhledem na park a bazény ve 3. patře - za příplatek na dotaz)1 - lůžkové pokoje na dotaz.CELKOVÁ KAPACITA99 pokojůSTRAVApolopenze - snídaně a večeře formou bufetu.DÍTĚAž dvě děti do 6,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍhotelové bazény.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,20 €/osoba/denPOBYT SE ZVÍŘETEM16 €/nocPARKOVÁNÍzdarmaTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.