Európa Fit - Hévíz

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Balaton a okolí, Hévíz
Název ubytování Europa Fit - Hévíz
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Luxusní hotel Europa Fit**** se nachází v srdci městečka Hévíz, jen 400 m od termálního jezera.Lázeňské městečko Hévíz se nachází nedaleko "hlavního města" této oblasti Keszthely. Termální jezero v Hévízu je největším biologicky činným jezerem na světě a nachází se v geograficky jedinečné zóně jen 6 km od jezera Balaton a 180 km od Vídně.

VYBAVENÍ
Recepce, restaurace, bar, kavárna, fitness, stolní tenis (venkovní), půjčovna kol, Nordic walking, dětská herna, hlídání dětí, výtah, tělocvična, konferenční místnost, zahrada.Medical Wellness centrum "Vitalium" (lázeňské a wellness kúry): odborné lékařské vyšetření a konzultace, "Zdravý životní styl" odborné poradenství, Balneo-Hydroterapie, masáže (alternativní, orientální, relaxační, sportovní a léčebné), podvodní masáž, aromatické koupele, bahenní zábaly, magnetoterapie, kyslíková terapie, elektroterapie, inhalace, speciální zábaly, Kalifornská koupel (kombinace aromatické koupele s chromoterapií a hudbou), minerální koupel s léčivým bahnem a bahenní zábal z hévízkého bahna.Relaxační centrum (vodní plocha 700 m²): termální a léčivé bazény, whirlpool, venkovní a vnitřní bazény, Acapulco pool pro rodiny s dětmi (v létě), finské sauny, parní koupel, Herbarium, solná sauna, solárium.Vitalium Beauty institut (200 m²): kosmetické vyšetření, kosmetika, alternativní masáže dalekého východu, speciální kosmetické procedury, kadeřnictví, manikúra, pedikúra.

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně a večeře formou bufetových stolů. Dále v rámci polopenze je zahrnutý obědový polévkový bufet s pečivem (neplatí pro termín 19.06.- 21.08.2016).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Europa Fit Hévíz:- termální jezero jen 400 m od hotelu- bohatá nabídka lázeňských a wellness procedur- vnitřní a venkovní bazény na ploše více než 700 m² - rozšířená polopenze- v létě animační programy pro dětiUBYTOVÁNÍa) 2-lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky STANDARD, vana nebo Spr.+WC, LCD TV, minibar, telefon, Wi-Fi, trezor, fén, balkon nebo terasa. b) 2-lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky SUPERIOR, vana nebo Spr.+WC, LCD TV, minibar, telefon, Wi-Fi, trezor, fén, varná konvice, balkon nebo terasa, výhled do zahrady. c) rodinný pokoj STANDARD (cca 38 m²), vana nebo Spr.+WC, ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, LCD TV, minibar, telefon, Wi-Fi, trezor, fén, balkon nebo terasa (max. obsazenost 2 dospělí + 3 děti)d) rodinný pokoj SUPERIOR (cca 38 m²), vana + WC, ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, LCD TV, minibar, telefon, Wi-Fi, kávovar s čajovým a kávovým setem, trezor, fén, balkon nebo terasa, výhled do zahrady (max. obsazenost 2 dospělí + 3 děti)CELKOVÁ KAPACITA236 pokojůSTRAVAPolopenze - snídaně a večeře formou bufetových stolů. Dále v rámci polopenze je zahrnutý obědový polévkový bufet s pečivem (neplatí pro termín 19.06.- 21.08.2016).DÍTĚJedno dítě do 9,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob!!LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍHotelové bazény, termální jezero (400 m)POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a od 18.00 hod večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,7 Eur/denPOBYT SE ZVÍŘETEM22 Eur/nocPARKOVÁNÍGaráž 8 Eur/nocTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.