Flóra - Eger

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Severní Maďarsko, Eger
Název ubytování Flóra - Eger
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 810 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel se nachází uprostřed léčebných pramenů obklopen staletými stromy, nabízí svým hostům pohodlí a pestrou paletu svých služeb. Město Eger se nachází na jižním úbočí pohoří Bükk, bývá rovněž nazýváno městem vín.

VYBAVENÍ
Restaurace, Wellness ostrov (bazén s atrakcemi, dětský bazén, Jacuzzi, infrasauna, finská sauna, parní a aroma sauna, Kneippova koupel, sedací bazén), solárium, posilovna, biliárová místnost, šipky, Wi-Fi internet, obchod s dárkovými předměty. Hotel propojen s termálními lázněmi. Vlastní léčebné oddělení: léčebné masáže, zdravotní gymnastika, hydroterapie, elektroterapie, fyzioterapie, perličková lázeň, kryoterapie.

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně a večeře bufetové stoly.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Flóra Eger:- hotel propojen s termálním koupalištěm- vlastní léčebné centrum- wellness a relaxaceUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo), koupelna, WC, TV, minibar, telefon, Wi-Fi, balkon. Možnost klimatizace na pokoj za příplatek na místě (cca 10 EUR/pokoj/noc).1-lůžkové pokoje (bez balkonu) na dotaz.CELKOVÁ KAPACITA184 pokojůSTRAVAPolopenze - snídaně a večeře bufetové stoly.DÍTĚJedno dítě do 4 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 dospělých osob!!LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍHotelový bazén, termální lázněPOZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a od 18.00 hod večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.Upozornění: V případě pozdějšího odjezdu - Late check-out (po 12 hod) se platí poplatek 4 000 HUF.REKREAČNÍ POPLATEK1,7 €/nocPOBYT SE ZVÍŘETEM20 €/nocPARKOVÁNÍ3,5 €/denTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.