Greenfield Hotel Golf & Spa

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Bük
Ubytování Greenfield Hotel Golf & Spa
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 2 650 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Formou all inclusive, 3 x denně hlavní jídlo, neomezená konzumace nealko nápojů, kávy a čaje, odpoledne káva a koláč. Uvítací přípitek.

Popis ubytování

PolohaModerní luxusní hotel se nachází na okraji lázeňského města, uprostřed poklidné zeleně. Sousedí s mezinárodním 18 jamkovým/72 parové mistrovským golfovým hřištěm.VybaveníK Birdland Spa o rozloze 3500m2 patří vnitřní a venkovní bazén s atrakcemi, plavecký bazén, 2 termální bazény, dětské brouzdaliště, několik druhů saun, parní a bylinná komora, solná jeskyně, turecká lázeň, tepidárium, fitness a další sportovní aktivity (Nordic Walking, aerobic, fitness, aqua-fitness, Pilates). Restaurace s terasou s výhledem na golfové hřiště, piano bar. Placené hlídané parkoviště.UbytováníDvoulůžkové, elegantně zařízené pokoje s příslušenstvím, připojení na internet zdarma, televize, radio, minibar, trezor, vyoušeč vlasů, rychlovarná konvice. Většina pokojů má balkon. Pokoje s výhledem na golf za příplatek.Tipy pro správnou volbu- spojení relaxace se sportem - pro náročné klienty - malá vzdálenost z naší republiky

Popis lokality ubytování

StřediskaLázně jsou zaměřeny na chronické onemocnění pohybového ústrojí, zánětlivá onemocnění kloubů a kostí, rehabilitace po ortopedických a neurologických operacích, chronické gynekologické a urologické záněty, zažívací poruchy.



Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.