Hajdúszoboszló, Aqua-Sol H145 - 4 denní Spa Wellness

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Východní Maďarsko
Název ubytování Hajdúszoboszló, Aqua-Sol H145 - 4 denní Spa Wellness
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 6 210 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se o zcela nový 4* hotel a jako jediný je propojen s lázeňským areálem, aquapark s atrakcemi, vnitřní aqupark AQUAPALACE s atrakcemi pro děti, skluzavkami, tobogány.

Poloha:
Hotel se nachází v centru městské rekreační zóny, v sousedství nejdynamičtěji se rozvíjejících léčebných a plážových lázní Maďarska, se kterým je propojen vyhřívaným koridorem, který se nachází v 1. patře hotelu.
Vybavení a služby: klimatizovaná restaurace, bar, konferenční místnost, 2 výtahy, volný přístup na internet, lékárna, úschovna zavazadel, parkoviště, garáže, wellness centrum - jacuzzi, bazén (9 m), sauny, zážitkové sprchy. Lázeňské centrum: solárium, fitness, tělocvična, Dermalife spa & wellness terapie. Od května do září (dle provozní doby) venkovní bazény, jacuzzi, bazén s vlnobitím, zážitkový bazén, tobogány, dětský bazén a unikátní umělé středomořské pláže s bazénem se slanou vodou. AQUAPALACE - vnitřní aquapark s atrakcemi. Termální lázně - vnitřní termální lázně - 3 bazény, každý s různou teplotou, venkovní termální bazény - 2 bazény s termální vodou, 1x menší bazén na plavání, bazén s vodním hřibem a krčními sprchami.

Termální lázně Hajdúszoboszló leží pouze 21 kilometrů od druhého největšího města země, Debrecenu. Komplex léčebných lázní, zážitkový aquapark a aquaparku AQUA Palace tvoří jedno z největších lázeňských středisek Evropy. Alkalická, hydrogenuhliči­tanová voda obsahuje velké množství soli, sody, jódu, brómu, fluoridů, železa, manganu a více než dvacet dalších rozpuštěných minerálních látek včetně asfaltu, který spolu s jódem propůjčuje léčivým vodám v Hajdúszoboszló zvláštní temně hnědou barvu. Tato termální voda je vhodná pro léčení potíží pohybového ústrojí, pro problémy se zažívacím ústrojím, léčení gynekologických potíží, kožních chorob a při potížích dýchacího ústrojí. Aquapark nabízí 9 různých toboganových drah, na nejmladší tu čeká mini mořský svět, dětský bazén se slony v životní velikosti, dětská skluzavka, vodní hrad a dětské hřiště.

Popis stravování

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Popis ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, všechny mají koupelnu, WC, klimatizaci, TV-SAT, telefon, mini-bar, lodžii, terasu nebo francouzský balkón, trezor, WiFi. Rodinné pokoje - 2 pokoje spojené spojovacími dveřmi, možnost objednat do pokoje dětskou postýlku.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.