Hajdúszoboszló, Béke H147 - 6 denní Wellness

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Východní Maďarsko
Název ubytování Hajdúszoboszló, Béke H147 - 6 denní Wellness
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 6 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel se nachází v centru městské rekreační zóny, centrum města, lázně a aquapark Hungarospa a Aquapalace jsou vzdáleny cca 300 m.

Tip na výlety: Hortobagy, Debrecen - Velký kalvínský kostel z roku 1821, Synagoga, řeckokatolický chrám na Attila tér, Vědecká univerzita Lajose Kossutha, kostel sv. Anny a větrný mlýn.

Vybavení a služby: Restaurace, lobby bar (internet WiFi), kavárna s terasou, recepce, salónek, herna pro děti, business centrum, prádelna a čistírna, kadeřník, kosmetika, pedikúra, manikúra. Wellness - v kryté části 1 termální bazén (34-36 °C), 1 plavecký a 1 zážitkový bazén, dále 2 venkovní plavecké bazény (v provozu květen-září) a 1 termální bazén (36-38 °C, celoroční provoz). Saunový svět: 4 sauny (aroma, finská, infra a parní), solárium (za poplatek). V blízkosti hotelu se nachází tenisové a bowlingové hřiště a půjčovna jízdních kol a v létě speciálních šlapacích vozítek. Celý hotel je nekuřácký. Nehlídané parkoviště u hotelu.

Léčebné procedury poskytované hotelem:
hotel má vlastní léčebné oddělení, kde probíhají lékařské prohlídky (všeobecná, revmatologická, interní, zubní); masáže (léčebná, osvěžující, reflexní); zdravotní gymnastika (individuální, skupinová, v tělocvičně a pod vodou); balneoterapie (trakce, bahenní zábaly, tangentor, vířivá koupel, uhličitá lázeň); fyzioterapie (kryoterapie, galvanolázeň, vanová elektrolázeň, ultrazvuk atd.); solná terapie, spektrální terapie.

Pobyt s domácími zvířaty není povolen.

Termální lázně Hajdúszoboszló leží pouze 21 kilometrů od druhého největšího města země, Debrecenu. Komplex léčebných lázní, zážitkový aquapark a aquaparku AQUA Palace tvoří jedno z největších lázeňských středisek Evropy. Alkalická, hydrogenuhliči­tanová voda obsahuje velké množství soli, sody, jódu, brómu, fluoridů, železa, manganu a více než dvacet dalších rozpuštěných minerálních látek včetně asfaltu, který spolu s jódem propůjčuje léčivým vodám v Hajdúszoboszló zvláštní temně hnědou barvu. Tato termální voda je vhodná pro léčení potíží pohybového ústrojí, pro problémy se zažívacím ústrojím, léčení gynekologických potíží, kožních chorob a při potížích dýchacího ústrojí. Aquapark nabízí 9 různých toboganových drah, na nejmladší tu čeká mini mořský svět, dětský bazén se slony v životní velikosti, dětská skluzavka, vodní hrad a dětské hřiště.

Popis stravování

Snídaně a večeře – formou bohatého bufetu.

Popis ubytování

195 pokojů kategorie standard (9 apartmánů za příplatek). Zrenovované pokoje - balkón, telefon, minibar, trezor, LCD SAT-TV, WiFi, koupelna - sprchový kout a WC. Všechny pokoje jsou klimatizované.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.