Hajdúszoboszló - hotel Atlantis přímo u lázní - balíček 3 a 4 noci,

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Východní Maďarsko, Hajdúszoboszló
Ubytování Hotel Atlantis
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 5 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Hajdúszoboszló Maďarsko 2017 - nový moderní designový hotel ATLANTIS 4*superior - přímo naproti termálních lázní, které jsou největším SPA komplexem v Evropě!!!

Balíček: Atlantský odpočinek (Atlantis Leisure) na 3 a 4 noci
Jednolůžkový pokoj BEZ PŘÍPLATKU!!!

Z Prahy cca 730 km, z Brna cca 550 km

Lázně Hajdúszoboszló = ideální místo pro revmatiky i pro všechny, kteří touží po úlevě od bolesti…

Hajdúszoboszló – největší lázeňský SPA komplex Evropy. Doporučujeme!

Světoznámé lázně Hajdúszoboszló najdeme ve východním Maďarsku, na okraji slavné Pusty Hortobágy neboli Velké maďarské nížiny a zároveň leží pouze 20 km od druhého největšího maďarského města Debrecenu (starodávné centrum vzdělanosti s velkým počtem památek, plný kultury i historie). Hajdúszoboszló je nazýváno též „Mekkou revmatiků“ a je známé svými léčebnými lázněmi, které se hojně využívají k léčbě chronických onemocnění pohybového ústrojí - bolesti páteře, onemocnění plotének, neurózy, poúrazové rehabilitace, Bechtěrejova choroba, zažívací a dýchací obtíže, neplodnost, gynekologická a kožní onemocnění apod. Pro zábavu dětí a mládeže doporučujeme velký bazén s umělým vlnobitím, který je největší ve Střední Evropě. Dále písečná mediteránní pláž s palmami, ztroskotaná pirátská loď s majákem atd. Zdejší hydrogen-uhličitanová alkalická voda obsahuje velké množství soli, jódu, železa, bromu, manganu a také např. živice a bitumeny, které spolu s jódem propůjčují léčivým vodám v Hajdúszoboszló typickou temně hnědou barvu. Teplota termální vody je přibližně 32-38°C

Hungarospa Aqua-Palace zážitkové lázně - vodní palác Aqua-Palace o rozloze cca 15.000m2 nabízející širokou škálu služeb a jedinečné prostředí v největším evropském lázeňském komplexu. Vodní palác je přímo napojen na léčebné lázně, pláž a aquapark v Hajduszoboszló.

8 z 20 bazénů Aqua-Palace se nachází v prostředí bazénů v přízemí. Zdejší vybavení: bazén v ledové jeskyni, bazén s kinem, bazén termálních lázní Páva, tropický bazén, římský bazén, mořský bazén a bazén v jeskyni. Další zážitky obohacují koupání v bazénech: vodní masáže, masáže, prameny, proudy, bublinkové lázně, vířivky atd. Rodinné a obří skluzavky jsou připravené pro ty, kdo milují aktivní dobrodružství ve vodě...

Upozorňujeme, že dne 1. ledna 2012 vstoupil na území Maďarska v platnost zákon na ochranu nekuřáků, který zakazuje kouření na veřejných místech. Dodržení tohoto zákona kontrolují příslušné orgány, za porušení zákona se platí pokuta.
Ubytování
Moderní nový designový hotel přímo naproti největšímu vodnímu SPA komplexu v Evropě nabízející elegantní vybavení a rozsáhlou hotelovou wellness zónu a fitnes. Vybavení: recepce, restaurace, bar, wellness zóna (plavecký bazén, bazén s léčivou vodou, dětský bazén, bazén se světelnými a zažátkovými prvky, venkovní hotelový bazén, finská sauna, infrasauna, biosauna, parní lázeň, ledová jeskyně, solná jeskyně, tepidárium, posilovna fitness).

Hotel Atlantis 4* poskytuje standardně vybavené 2lůžkové pokoje Superior (ubytování rodiny na vyžádání, přistýlka na vyžádání) moderního vzhledu s klimatizací a bezplatným internetem, příslušenství, balkón obvykle s výhledem na termální koupele Hungarospa a Aqua Palace. Dvoulůžkový pokoj Superior obsazený 1 osobou - ceny v tabulce cen.

Apartmány a luxusní apartmány za příplatek.
Apartmánový hotelový pokoj se skládá ze 2 pokojů, je vhodný pro 2-4 os., ideální pro rodiny s dětmi. Ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkl. pohovkou pro 2 os. V apartmánu se nachází LCD televize, telefon, minibar, elektronický trezor, kabelové internetové připojení. Příslušenství, župany, ručníky, papuče.
Luxusní apartmán s vlastní vířivkou (jacuzzi) je vhodný pro 2-4 osoby, ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkl. pohovkou pro 2 os. V luxusním apartmánu se nachází LCD televize, telefon, minibar, elektronický trezor, kabelové internetové připojení. Příslušenství, župany, ručníky, papuče.

Wellness procedúry hotelu Atlantis (za příplatek): osvěžující masáž, reflexní masáž chodidel, léčebná masáž, medová masáž, atlantská masáž mořskou solí, masáž aromatickým olejem, čokoládová masáž, lymfodrenáž, masáž lávovými kameny, paprikový zábal, baňkování, Thajská masáž nebo např. zábal tváře a kosmetická maska obličeje.

Check-in: od 14 hod., Check-out: do 10 hod.
Cena obsahuje:
3x, nebo 4x ubytování s polopenzí (Balíček Atlantský odpočinek, Atlantis Leisure Package)
uvítací drink
vstup do hotelové wellness zóny (plavecký bazén, bazén s léčivou vodou, dětský bazén, bazén se světelnými a zážitkovými prvky, venkovní hotelový bazén (přístupný dle sezóny a počasí), finská sauna, infrasauna, biosauna, parní lázeň, ledová jeskyně, solná jeskyně, tepidárium, posilovna fitness)
zapůjčení županu pro dosp.os.
kabelové internetové připojení
dětský koutek
Cena neobsahuje:
placeno na místě: pobytová taxa (cca 1,80 euro/os./noc), parkovné (cca 5 euro/auto/noc), dom. mazlíček na vyžádání (cca 3.000 HUF/noc (cca 10 euro/noc), bez krmiva), placeno v CK: apartmán za příplatek (1.100 Kč/noc/apartmán), luxusní apartmán za příplatek (2.100 Kč/noc/lux. apartmán).
Pobyt během maďarských státních svátků (20.10.-23.10.2017) na vyžádání v CK.
Poznámka:
Jednolůžkový pokoj BEZ PŘÍPLATKU! Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji.

Popis lokality ubytování

přímo u termálních lázníTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.