Hajdúszoboszló - Hungarospa Thermal hotel u lázní - pobyt na 2 noci

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Východní Maďarsko, Hajdúszoboszló
Název ubytování Hungarospa Thermal
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 2 960 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

PopisDovolená v Maďarsku Hajdúszoboszló 2016 Maďarsko lázně - Hungarospa 3* Thermal hotel - bazény a Aqua Palace v ceně

Z Prahy cca 730 km, z Brna cca 550 km

Světoznámé lázně Hajdúszoboszló najdeme ve východním Maďarsku, na okraji slavné Pusty Hortobágy neboli Velké maďarské nížiny a zároveň leží pouze 20 km od druhého největšího maďarského města Debrecenu (starodávné centrum vzdělanosti s velkým počtem památek, plný kultury i historie).

Hajdúszoboszló je nejznámější lázeňské město Velké Planiny – hlavním lákadlem je lázeňský komplex sestávající ze slavných léčivých koupelí, pláže, z Aquaparku a z Aqua-Palace. Lázeňský komplex nabízí svými službami nezapomenutelné zážitky během celého roku nejen pro hosty, kteří se léčí nebo zotavují, ale i pro rodiny s malými či velkými dětmi.

Město po dobu 70 let, od doby co tu na povrch vytrysklo horké zřídlo, přijímá hosty toužící po koupeli, odpočinku i uzdravení. Vzduch v přímé blízkosti lázní a taktéž zdejší mikroklima jsou prosycenUbytováníHungarospa Thermal Hotel*** v poklidném prostředí přímo u lázeňského komplexu. Pokoje 2lůžkové s možností přistýlky, příslušenství, telefon, TV. Pozn.: některé pokoje s malým balkónem, ostatní bez balkónu. Na vyžádání pokoje s větším balkónem za příplatek. Vybavení hotelu: restaurace, bar, wellness zóna (vlastní terapeutická sekce s péčí revmatologa, balneo- fyzioterapeutická péče, mikro-elektromagnetická péče (využívá IBR systém), masáže, termální bazény (venkovní + 3 vnitřní), sauna, solárium, solná jeskyně, parní komora), internetový koutek s Wi-Fi, sportovní centrum, obchod s dárky, konferenční místnost, kadeřník, zubař, herna, parkoviště. V HungaroSpa Sport Centre vedle hotelu najdeme hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, street-ball, tenisové kurty, fotbalové hřiště, sportovní hala s umělým trávníkem (některé služby za poplatek).
Check in: od 14 hod., Check out: do 10 hod.

Popis lokality ubytování

přímo u termálních lázníTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.