Harkány Maďarsko - hotel Thermal s wellness - v ceně Sauna, bazén,

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Jižní Maďarsko, Harkány
Název ubytování Thermal
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 9 940 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Stravování
polopenze (snídaně a večeře formou bufetu)

Popis ubytování

PopisHarkány Maďarsko 2016 - hotel 4* Thermal - v ceně SAUNA, bazén, parní lázeň a vířivka

Z Prahy cca 720 km, z Brna cca 520 km

Nově zrekonstruovaný komfortní hotel s léčebně-rehabilitačním vybavením, který se nachází v tichém prostředí, cca 450 m od termálních lázní Harkány. Doporučujeme zdejší wellness centrum - venkovní a vnitřní bazén s termální vodou, bazén s léčebnou termální vodou, kdy voda vyvěrající o teplotě 62° obsahuje jako jediná na světě síru rozpuštěnou ve formě plynu…

Možnost autobusové dopravy v období květen - září 2016 Praha - Brno - Harkány a zpět za příplatek 1.750 Kč/os. V případě objednání autobusové dopravy spolu s ubytováním v Harkánech přes naší CK je poskytnuta SLEVA 300 Kč/os. Více info v CK.
(Více info: odjezd autobusu z Prahy v pátek v nočních hodinách, odjezd z Brna po půlnoci v cca 00.45 hod., příjezd do Harkán v sobotu ráno v cca 7- 8 hod. Návrat do ČR: odjezd z Harkán v sobotu ve směru Brno – Praha v cca 19.30 hod. Příjezd dUbytováníPopis ubytování: recepce, restaurace, wellness zóna (venkovní a vnitřní bazén s termální vodou, bazén s léčebnou termální vodou, fitness, turecká lázeň, solárium, sauna, infra-sauna, vířivka, relax zóna, opalovací terasa, wellness procedury – masáže, magnetoterapie, laserová terapie, bahenní zábaly, kosmetika, kadeřník, pedikúra, manikúra), Wi-Fi ve společných prostorech hotelu, venkovní tenisový kurt, mini-golf, konferenční sál, výtah, k zapůjčení jízdní kolo (dle aktuální dostupnosti), kulečník, parkování za poplatek. Dom. mazlíček povolen, na vyžádání. Pokoje 1 a 2lůžkové Standard s možností přistýlky, příslušenství, fén, TV-SAT, rádio, mini-bar, trezor, telefon, některé pokoje s balkónem, župan k zapůjčení.

Check In: od 14 hod., Check Out: do 10 hod.
 Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.