Helios - Hévíz

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Balaton a okolí, Hévíz
Název ubytování Helios - Hévíz
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 4 110 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotelový komplex je tvořen 3 budovami spojenými propojovací chodbou. Nachází se uprostřed přírodně chráněného parku o rozloze cca 4,5 ha, 800 m od termálního jezera a centra města Hévíz.

VYBAVENÍ
Restaurace, lobby bar, solárium, ordinace zubního lékaře, domácí kino, výtah, pronájem tenisového kurtu, obchod s dárkovými předměty, půjčovna jízdních kol, vnitřní a venkovní bazén, Wellness centrum (whirlpool, sauna, parní kabina, infrasauna, solná jeskyně, terapie hudbou, pohybové studio).

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně a večeře bufetové stoly, navíc polévkový bufet k obědu.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Helios Hévíz:- rybí terapie- rozšířená polopenze- wellness a léčebné centrum- vlastní termální pramenUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar. Ubytování je v hotelové části BENJAMIN.STRAVAPolopenze - snídaně a večeře bufetové stoly, navíc polévkový bufet k obědu.DÍTĚJedno dítě do 4 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 dospělých osob!!LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍV hotelu vnitřní a venkovní (provoz v létě) bazén. Termální lázně a jezero (500 - 800 m).POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEKCca 2 €/nocPOBYT SE ZVÍŘETEM12 €/nocPARKOVÁNÍCca 2 €/denTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.