Hotel Freya

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Zalakaros
Ubytování Hotel Freya
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 9 660 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

Popis lokalityJe dnes nejdynamičtěji se rozvíjejícím lázeňským městem nedaleko Balatonu. Toto město již po celá desetiletí vítá návštěvníky toužící po odpočinku a zdraví. Přiznivé klimatické podmínky, zeleň, čistý vzduch a klidné prostředí ve velké míře přispívají k regeneraci a uzdravení. Zalakarošská termální voda s obsahem chloridu sodného a uhlovodíku, je z důvodu přítomnosti lehké radiace a obsahem kyseliny borité zvláště dobrá při léčbě chronických gynekologických onemocnění, pohybové a kloubní ústrojí, kardiovaskulárních poruch a poruch látkové výměny. Tyto lázně jsou vhodné zvláště pro mladé.Popis kapacityHunguest Hotel Freya*** Zalakaros se nachází v centru města v sousedství lázní v překrásně udržovaném parku. Zalakaros leží v jihozápadní části země ve vzdálenosti 200 km od Budapesti i od Gráz. Toto městečko s 800 letou minulostí učinily po třicet sezón přístupné termální prameny proslulým a široko daleko oblíbeným. V tomto lázeňském místě mohou jeho návštěvníci nalézt všechny předpoklady k všestranné duševní i fyzické regeneraci.UbytováníPočet pokojů celkem 158, z toho 150 dvoulůžkových a 8 apartmánů. V každém pokoji je koupelna s odděleným WC, oblékárna, balkón, telefon s přímou městskou linkou, TV a minibar. Do pokojů lze v případě potřeby umístit přistýlku (za poplatek)
- minimální pobyt 3.nociStravování- polopenze - snídaně i večeře formou bufetu
V hotelu je hostům k dispozici bar a restaurace pro 300 osob – nabídka maďarských, diabetických a vegetariánských pokrmů – s bufetovou snídaní a večeřemi.Sport a fitnessJízda na koni,rybaření, tenis, lety horkovzdušným balónem.Možnosti léčeníBudova hotelu je spojena s Léčebnými lázněmi Gránit přímým průchodem, takže jsou vnitřní bazény i v zimě rychle a pohodlně dostupné. V lázních se používá léčivá a termální voda o různých teplotách. Zásobování pochází z více pramenů. Termální voda o teplotě 96°C se používá k léčebným účelům, zatímco termální vodou 53°C se plní plážové bazény.
Lázeňským hostům jsou k dispozici následující procedury:tangentor, trakce, sauna, koupele v bazénu, uhličitá a perličková koupel, speciální léčebné procedury, masáže.
Elektroterapie:ošetření kvarcovými a infračervenými paprsky, terapie ultrazvukem a krátkými vlnami, hydro- a galvanolázeňLéčení následujících nemocíNemoci pohybového ústrojí (opotřebení kloubů, záněty), léčení ženských potíží a kožní choroby jakož i rehabilitační péče (poškození úrazové, ortopedické, neurochirurgické a pohybové ústrojí).
Možnost doplacení léčebných kúr, ceny na vyžádání v CKCena za osobu zahrnuje- 7x ubytování ve dvoulůžkovým pokoj s polopenzí, vstup do léčebných lázní Gránit (od 1.5.do 30.9.2016 vstup také na pláž a skluzavky), dětské hřiště, župan, trezor, připojení k internetu ve společných prostoráchCena nezahrnuje- komplexní pojištění do zahraničí, místní lázeňská taxa, doprava
- vstup do sauny - 5 EUR / osobaPovinný poplatek- místní lázeňská taxa = 1,80 Eur / osobu / noc (18-70 let)Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.