Hotel Lidia

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Harkány
Ubytování Hotel Lidia***
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 4 660 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

Popis lokalityHarkány - Lázně Harkány Patří mezi nejvyhledávanější termální lázně.Léčivé prameny vyvěrají o teplotě 62C a obsahují rozpuštěnou síru ve formě plynu, která podporuje látkovou výměnu 150x rychleji. Blahodárné účinky mají na pohybové ústrojí, dýchací ústrojí, gynekologické záněty,lupénka. Leží na jihu Maďarska a mají téměř středomořské podnebí.V provozu jsou celoročně, v roce 2003 byla provedena celková rekonstrukce.Návštěvníkům jsou k dispozici kryté i otevřené termální bazény s léčivou vodu,perličková koupel,pro děti tobogán,brouzdaliště.Popis kapacityPříjemný tříhvězdičkový hotel se nachází cca 250 m od lázeňského areálu. Ubytování je nabízeno v pokojích apartmánového typu (s kuchyňkou), klient však čerpá výhody hotelového ubytování. Hotel je vybaven recepcí, restaurací a terasou.
Před hotelem je možnost parkoviště zdarma. Jedná se o plně nekuřácký hotel. Hostům je k dispozici krásné atrium se zahradou, dále hotel klientům poskytuje masáže, saunu, půjčovnu jízdních kol (za poplatek). Některé pokoje jsou s klimatizací (za příplatek).Ubytování- 2 – 3 lůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna, kuchyňka, lednička, telefon, TV / Sat, balkonStravování- snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří - ceny na vyžádání v CKCena na osobu zahrnuje- 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, při pobytu méně než 7 dní - PŘÍPLATEK! (info v ck)
- wifi
- služby českého delegátaCena nezahrnuje- povinný poplatek: lázeňská taxa 43 Kč (platba na místě)
- dopravu
- komplexní pojištění do zahraničíDoprava- vlastní
- možnost BUS dopravy z Prahy nebo z Brna: 1.750,- / osobu (platné od května do září 2016)Info- možnost zkrácených pobytů na vyžádání v CKTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.