Hotel Répce, Bükfürdo

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Termální lázně Maďarsko, Bükfürdo
Ubytování Hotel Répce, Bükfürdo
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 128 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Vybaveníklimatizovaná restaurace, lobby bar, wellness, kosmetika, kadeřnictví, obchod se suvenýry, internetový koutek, půjčovna kol, stolní tenis, volejbalové a basketbalové hřiště, konfereční sál, relaxační hotelové centrum.Ubytování2lůžkové pokoje s možností přistýlky, sprcha, WC, TV, minibar, francouzské okno. Na vyžádání rodinné pokoje nebo apartmány.Stravovánípolopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Popis lokality ubytování

Tipy- propojeno přímo s termálními lázněmi Bük
- vstupy do léčebných lázní Bük v ceně
- wellness v hotelu v ceně (včetně saun)
- ve vybraných termínech platí akce 4=3 a 7=6Obecný popisjeden z nejoblíbenějších hotelových komplexů v Maďarsku. Hotel je propojen vyhřívaným koridorem s budovou termálních lázní. Lázně Bükfürdö patří k nejlepším a nejnavštěvovanějším lázním Evropy. Zabírají plochu 14ha a nabízí svým klientům 27 bazénů s plochou více než 5100m2. Lázně jsou po celkové rekonstrukci.Polohave středisku Bük v přímém sousedství termálních lázní Bükfürdö, se kterými je hotel propojen vyhřívaným koridorem.Wellnesshotelový wellness ostrov: jacuzzi, bazén, sauna, infra-sauna, whirlpool, pára. Pouze pro klienty hotelu a zcela zdarma neomezeně po celou dobu pobytu. Termální lázně: lázně umístěné na 14 hektarech jsou skutečným lázeňským komplexem se 32 bazény a vodní plochou přesahující 5200 m2. Od roku 2013 jsou lázně renovovány a rozděleny na lázeňsko -léčebnou část a zážitkovou část.
Bazény jsou napuštěny léčivou vodou o teplotě 32 až 38 °C, plavecké bazény vodou teplou 26 až 28°C a pro nejmenší jsou přichystána brouzdaliště, která mohou používat jen oni a kde si mohou užít v bezpečném prostředí. Tobogány a skluzavky jsou samozřejmostí. Po koupeli si děti mohou hrát na nejmodernějším hřišti. Dospělým toužícím po odpočinku jsou nabízena rozlehlá útočiště a pohodlná lehátka zcela zdarma. Součástí komplexu je také saunový svět a lékařské wellness středisko. Pro klienty hotelu je vstup do léčebné části lázní zahrnutý v ceně. Např. 3x ubytování = 3x vstup, 4x ubytování = 4x vstup atd.Pro rodinyhlídání dětí, dětská herna, hřiště a atrakce. Animační programy. V areálu lázní - dětské bazény, brouzdaliště, tobogany a další.Parkováníparkování zdarma na uzavřeném parkovišti u hotelu.Domácí zvířejen malá rasa, na zpětné potvrzení, za poplatek cca 17 EUR/den.Povinné poplatky na místěpobytová taxa cca 1,7 EUR/os./den.Proč právě sem?oblíbený hotel s dobrým poměrem kvalita/cena a přímím vstupem do jedněch z nejoblíbenějších a nejlepších lázní Evropy.Příjezd a délka pobytudenně, min. 2 noci. Chcek-in: 14.00, Check-out: 10.00.Vzdálenost odPrahy: 432 km, Brna: 245 km.Cestovní pojištěnídoporučujeme dokoupení balíčku komplexního pojištění ERV pojišťovny (včetně léčebných výloh a storna zájezdu) za pobyt do 5 dnů za 290 Kč/os./pobyt nebo pobyt 5-24 dnů za 390 Kč/os./pobyt. Děti do 12let mají slevu 50%.Poznámkaceny v období maďarských svátků a ceny rodinných pokojů na dotaz v CK. Neváhejte nás kontaktovat.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.