Hunguest Hotel Repce

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Lázně Bük
Ubytování Hunguest Hotel Repce
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 920 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel je propojen chodbou s léčebnými lázněmi Bük, které jsou druhé největší v Maďarsku. Hosté mají v ceně vstup do bazénů (5.200 m2 vodní plochy, 6 bazénů s léčivou vodou, 3 plavecké bazény). Za poplatek je k dispozici saunový svět, rozmanité kosmetické a wellness procedury, masáže, léčebné kúry, lékařská prohlídka, rekreační bazéney s vodními atrakcemi, gejzír, vířivka a mnoho dalšího.

Popis stravování

polopenze

Popis ubytování

Dopravní spojenívzdálenost z Prahy: 440 km, z Brna: 240 km.Vybavenísedmipatrový hotel; 163 pokojů, recepce, společenské prostory, restaurace, bar, obchod se suvenýry, kadeřnictví, 3 výtahy, velký park s lehátky a slunečníky; hlídané parkoviště v ceně.Ubytovánívana, telefon, TV, francouzský balkon. Kuřácké pokoje na přání.Rodinná ubytování FUobývací pokoj a opticky oddělená ložnice.Stravovánípolopenze: bohatá snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu (studené a teplé předkrmy, polévky, 4-5 hlavních chodů, salátový bar, ovoce, dezert).Pro dětidětská herna, společné hlídání dětí o víkendech v sousedním hotelu Repce Gold. Dětský barén a skluzavka v termálním bazénu (květen-září).Wellnessv léčebných lázních Bük (z hotelu jsou pohodlně dostupné chodbou). Léčebné lázně jsou druhé největší v Maďarsku, s léčivým a rekreačním bazénem, saunovým světem, medicinským wellness centrem a fyzioterapeutickým institutem.Celkem 5.200 m2 vodní plochy, 6 léčivých bazénů, 3 plavecké bazény, 1 bazén na pláži (vše v ceně). Rekreační bazén s venkovní částí, další rekreační bazén s vodními atrakcemi, divoká řeka, gejzír, vířivka (vše za poplatek). Saunový svět: různé sauny, aromatická parní lázeň, lapidárium, ledová komora, různé kosmetické a wellness procedury, klasické masáže, kúry pod lékařským dohledem (vše za poplatek).Sport v cenědenně sportovní animace (ranní gymnastika, nordic walking, cyklotúry, lekce plavání) a fitness v Repce Gold.Sport za poplatekpůjčovna kol (za poplatek).Tipy a radyhotel je s partnerským hotelem Repce Gold propojen chodbou. Pobytová taxa se platí v místě (1,70 €/noc). Domácí zvíře 15 €/noc (na vyžádání předem).

Popis lokality ubytování

Polohana klidném místě v části Bükfürdö, vedle termálů Bad Bük, centrum s obchody a restauracemi pouze pár minut pěšky, Vídeň 120 km, Sopron 45 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.