Jufa Vulkan Thermen Resort - Celldömölk

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Zadunají, Celldömölk
Název ubytování Jufa Vulkan Thermen Resort - Celldömölk
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 3 420 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
hotel **** JUFA Vulkan Thermen Resort se nachází přímo v termálních lázních ve městě Celldömölk nedaleko vyhaslé sopky Ság-Hegy, cca 20 km od Sárváru. Lázeňské město Celldömölk, v němž byl termální pramen o teplotě cca 72°C objeven teprve nedávno, patří mezi dosud neznámé oblasti na jihu Malé uherské nížiny.

VYBAVENÍ
recepce, restaurace a kavárna s terasou, Wi-Fi internet v celém hotelu, fitness, kulečník, šipky, dětská herna, umělé travnaté hřiště, parkování. Hotel je propojen s termálními lázněmi Vulkan.

Popis stravování

STRAVA polopenze - snídaně a večeře formou bufetu

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč JUFA Vulkan Thermen Resort Celldömölk:- hotel propojen s termálním areálem- wellness a relaxace- vhodné pro rodiny s dětmiUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, balkon nebo terasa.(přistýlky na dotaz)CELKOVÁ KAPACITA40 pokojůSTRAVApolopenze - snídaně a večeře formou bufetuDÍTĚAž dvě děti do 3,99 let s polopenzí ZDARMA.(jedno dítě na přistýlce, druhé bez lůžka)Děti zdarma povoleny v doprovodu 2 plně platících osob.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍTermální lázně Vulkan (vodní plocha 1600 m²) - krytý plavecký bazén (25 m), krytý výukový bazén 30°C, krytý termální léčivý bazén 33-34°C, sedací bazén s léčivou vodou 36-37°C (venkovní a vnitřní), venkovní dětský bazén se skluzavkou 30-32°C (letní provoz), dětský bazén 28-30°C (letní provoz), zážitkový bazén o rozloze 560 m² (letní provoz).Sauna, parní kabina, relaxační zóna. dále v areálu kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika, solárium, léčebné procedury, masáže, půjčovna kol, hřiště na míčové sporty.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,50 €/den (osoba od 18 let)POBYT SE ZVÍŘETEM10 €/noc (pes nesmí do restaurace a termálních lázní)PARKOVÁNÍzdarmaTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.