Karos Spa - Zalakaros

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Zadunají, Zalakaros
Název ubytování Karos Spa - Zalakaros
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 4 950 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel se nachází 400 m od centra města v bezprostřední blízkosti termálních lázní. V blízkosti jezero Balaton.

VYBAVENÍ
Restaurace, café a drink bar, 2 dětské herny, fitness, výtah, BAZÉNOVÝ SVĚT - 5 vnitřních (plavecký, zážitkový, perličkový, dětský a termální) a 2 venkovní bazény (plavecký, zážitkový) , SAUNOVÝ SVĚT - finská, ifrasauna, bio sauna, parní lázeň, ledová jeskyně. Možnost léčebných procedur, masáží, rybí pedikúra. Dále cyklistika, jízda na koni, rybaření, tenis a další.

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně a večeře formou bufetových stolů. V termínu 24.06.- 26.08. a při pobytu na min. 5 nocí navíc lehký oběd formou bufetu.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Karos Spa Zalakaros:- bazénový a saunový svět- léčebné procedury, masáže- termální lázně v bezprostřední blízkosti- vhodné pro rodiny s dětmiUBYTOVÁNÍ2-lůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje (manželské lůžko + rozkládací gauč pro max. 2 děti nebo 1 dospělého), vana nebo Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, fén, trezor, připojení na internet, balkon.Rodinné pokoje za příplatek.POZN. Ve 2-lůžkovém pokoji s přistýlkou je povolená obsazenost max.3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 13,99 let, v rodinném pokoji max. 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 13,99 let.STRAVAPolopenze - snídaně a večeře formou bufetových stolů. V termínu 24.06.- 26.08. a při pobytu na min. 5 nocí navíc lehký oběd formou bufetu.DÍTĚAž 2 děti do 3,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) s polopenzí ZDARMA.V termínu 24.06.- 26.08. povoleny až 2 děti do 9,99 let s polopenzí ZDARMA při pobytu na min. 7 nocí.Děti zdarma povoleny v doprovodu 2 plně platících osob.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍHotelové vnitřní a venkovní bazény: plavecký bazén (vnitřní) 29ºC, zážitkový bazén (vnitřní) 33ºC, perličkový bazén (vnitřní) 34ºC, dětský bazén (vnitřní) 33ºC, termální bazén (vnitřní) 37ºC, plavecký bazén (venkovní) 27-28ºC, zážitkový bazén (venkovní) 32-33ºC Termální lázně (200 m) - 11 venkovních a 8 krytých bazénů (termální - s léčivou vodou o teplotě 32 - 36°C, plavecké, dětské, s mořskými vlnami, s atrakcemi - skluzavky a tobogány, s podvodními tryskami, sauny, masáže, bahenní lázně).POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,5 Eur/denPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLENPARKOVÁNÍ3 Eur/den, garáž 6 Eur/denTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.