Kehida Termal Dům Hertelendy

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Kehidakustány
Název ubytování Kehida Termal Dům Hertelendy
Typ ubytování Depandance
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 4 770 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Léčivé a zážitkové hotelové lázně Kehida s vodní plochou 2 400 m2, patří mezi vůbec nejoblíbenější lázně našich klientů a to díky profesionálním hotelovým službám, množstvím bazénů a kvalitním termálním pramenům.

Poloha
Dům Hertelendy patří do hotelového komplexu, který se nachází v letovisku Kehidakustány, přibližně 20 km od známého jezera Balaton a letoviska Hevíz. V rozsáhlém termálním komplexu se nachází také Kehida Thermal hotel a Prázdninová vesnička. Dům Hertelendy se nachází přibližně 150 m od areálu termálních a zážitků.

Vybavenost
V termálním komplexu vnitřní i venkovní bazény, celkem 13 bazénů, 94 m dlouhý tobogan, venkovní kamikadze se skluzavkou. V areálu bazény s léčivou vodou, whirlpool s masážními tryskami, s "divokou řekou", brouzdaliště pro děti, poolbar. Hotel se nachází ve společné budově s termálními lázněmi s léčivou vodou a zážitkovými lázněmi Kehida. Uzavřené hotelové parkoviště (zdarma). Vstup do všech zón lázeňského areálu i do Světa sauny (zdarma). Pro pohodu rodičů s dětmi lze na vyžádání zajistit: dětskou postýlku, vaničku, přebalovací stůl, nočník, dětské sedátko na WC, vysokou dětskou židličku, chůvičku, kojeneckou láhev s ohřevem na kojenecké jídlo, dětský kočárek.

Ubytování
Klimatizované dvoulůžkové pokoje (většinou s francouzskými lůžky) se sprchou nebo vanou, WC, minibar, TV, trezor, připojení k internetu. Pokoje v přízemí mají terasy, pokoje v prvním patře mají balkony, pokoje ve druhém patře jsou podkrovní. Není možnost přistýlky.

Sport a zábava
Sportovní vyžití v komplexu především v rámci zážitkových lázní, bazénů a vodních atrakcí.

Popis stravování

Stravování Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu v restauraci Deáka Ference.

Program zájezdu

Služby (wellness)

Léčivá voda v lázních Kehida vyniká mezi jinými lázněmi především složením vody. Minerální voda obsahuje vápník, vodík, magnéziu, uhličitany a vysoké množství sirníku (3,3 mg/l). Proto je zařazena do skupiny léčivých vod síranů. Voda neobsahuje radon. Je vynikající na léčbu nervového systému, gynekologické onemocnění, kožní onemocnění, léčbu a prevenci pohybového ústrojí. Sehrává významnou roli v rehabilitaci, urychluje léčení po zlomeninách. Hojí, také zánětlivá onemocnění. Síra blahodárně působí na organizmus během koupání, inhalací i jako pitná kúra. Využít můžete: venkovní sedací bazén s léčivou vodou, plavecký bazén s léčivou vodou, krytý bazén s léčivou vodou v části zážitkových lázní, trakce v teplovodním bazénu, bazén s léčivou vodou s vodními tryskami na krk (zvedací plošina pro tělesně postižené), vnitřní sedací bazén s teplotou vody 36 – 38 °C. Bazény, tak zajišťují návštěvníkům pohodlné relaxování. Za skleněnou stěnou v samostatných prostorách krytých lázní se nachází trakce v teplovodním bazénu, bazén s léčivou vodou a vodními tryskami na krk (zvedací plošina pro tělesně postižené). Pohodlně relaxovat můžete v kruhovém bazénu s teplotou vody 34-36 °C. Bazény s léčivou vodou jsou určeny především pro dospělé. Teplota vody u pramene má 49 °C, v bazénech, pak příjemnou teplotu 34 - 36 °C. Kolem bazénů s léčivou vodou jsou odpočinkové prostory pro klienty, místnost klidu a studánka s pitnou vodou. Pobyt v léčivých lázních můžete absolvovat pod lékařským dohledem, doplnit fyzioterapií nebo masáží. Kryté, zážitkové lázně, garantují zážitky pro všechny členy rodiny ve všech věkových kategoriích. Z vnitřního bazénu můžete vyplavat na čerstvý vzduch do venkovního bazénu s whirlpool a masážními tryskami na šíje. Voda má příjemnou teplotou 28 °C. Největší atrakcí zážitkových lázní je 94 m dlouhý vnitřní tobogan se zvukovými i světelnými efekty. Dále, zde najdete zážitkové bazény, gejzíry, masážní trysky šíje, masážní lehátka, ostrůvek s barem. Wellness služby/masáže - za poplatek na místě Masáž s vinným olejem (25 min.) Ani v péči o tělo se nesmí zapomenout na nejoblíbenější ovoce podzimu, boží dar a hroznové víno. Pokud chcete omladit své tělo, tak hrozny jsou skutečným klenotem. Vinný olej uvolňuje kůži, upravuje krevní oběh pod povrchem kůže, čistí, zbavuje jedů. Má vynikající účinky, také na unavené nohy. Klasická švédská masáž s olivovým olejem (25 min.) Je formou léčby od nepaměti. Nechte se rozmazlovat příjemnými masážemi sTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.