Löver

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Sopron
Název ubytování Löver
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 547 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel s bohatou nabídkou wellness je na klidném místě v pěkném prostředí. Je ideálním výchozím bodem pro výlety např. do Rakouska, do Soproně a blízkého okolí jezera Neusiedlersee. Hotel mimo jiné nabízí profesionálně vybavené fitness s kardio a posilovacími stroji, skupinová cvičení a další.

Popis stravování

polopenze

Popis ubytování

Dopravní spojenínejbližší nádraží Sopron: 3 km. Vzdálenost z Prahy: 410 km, z Brna: 210 km.Vybavení180 pokojů, vstupní hala, hotelová restaurace (v létě s terasou), kavárna, výtah; nehlídané parkoviště v ceně.Dvoulůžkové pokoje DZ/D1/DAtyp Standard, 20 m²; jednoduše zařízené; rádio, TV/satelit, fén, lednička (na přání doplnění nápojů za poplatek), Wi-Fi, župan (na vyžádání, v ceně), sprcha nebo vana/WC, přistýlky jsou rozkládací lůžka (0,9 x 1,9 m).D1obsazenost pokoje: 1 dospělý a 1 dítě.DZStyp Superior, 22 m²; nekuřácké, bezpečnostní schránka (v ceně), vana/WC, balkon, jinak jako DZ.Rodinná ubytování FU2 pokoje DZ naproti sobě nebo vedle sebe (bez spojovacích dveří).Stravovánípolopenze: snídaně formou bufetu, servírovaná večeře s výběrem nebo formou teplého a studeného bufetu (dle obsazenosti). V rámci polopenze k obědu polévka.Pro dětidětská herna a hřiště. Vysoká židlička a dětská postýlka v ceně (na vyžádání předem).Sport v ceněprofesionálně vybavené fitness s kardio a posilovacími stroji, skupinová cvičení, stolní tenis, zahradní šachy, pétanque, nordic walking.Sport za poplatekpůjčovna kol.Tipy a radypěkně upravené turistické a cyklistické trasy. Možnost výletů do blízkého Rakouska, do Soproně a blízkého okolí jezera Neusiedlersee. Pobytová taxa se platí v místě (500 HUF/den). Domácí zvíře 2200 HUF/den (na vyžádání předem).

Popis lokality ubytování

Polohana klidném místě v pěkném prostředí; přímo v přírodní oblasti Sopron. Centrum 3 km, jezero Neusiedlersee 15 km, Vídeň 60 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.