Maďarsko Eger 2016 hotel Eger cca 5 minut od lázní - Wellness v ce

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Severovýchodní Maďarsko, Eger
Název ubytování Eger
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 4 560 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

SLEVA 8% při týdenním pobytu!

Popis ubytování

PopisMaďarsko Eger 2016 - hotel 4* Eger cca 5 minut chůze od lázní - WELLNESS v ceně

Z Prahy cca 660 km, z Brna cca 460 km

Hotel Eger je moderní stylovou multifunkční budovou, reprezentuje moderní wellness a konferenční hotel v severním Maďarsku, moderní fitness a zdravotní centrum.

Město Eger najdeme v severní části Maďarska nedaleko hor Mátra, ve vzdálenosti cca 30 km východně od Budapešti. Toto město má velmi kouzelnou historickou atmosférou, zároveň se jedná o známé lázeňské středisko a turistické centrum. Nádherné a malebné město Eger patří k nejvyhledávanějším lázeňským městům Maďarska.
Lázně Eger - indikace:
pohybové ústrojí, gynekologické poruchy, revmatizmus, klouby a páteř, rehabilitace po úrazu, lupénka, ekzém a pocení, deformita, lumbágo, zažívací ústrojí

Popis lázní Eger a počet bazénů:
1x termální bazén venkovní - částečně krytý 37 ºC se sírou, 1x léčebný bazén venkovní 29 ºC s radonovou vodou, 1x zážitkový bazén venkovní - částečně krytý pro dospělUbytováníHotel Eger najdeme v historickém centru města Eger, vedle divadla Gardonyi Geza. Vybavení hotelu: recepce, restaurace, wellness zóna (krytý bazén, sauna, parní lázeň, vířivka, posilovna, solná jeskyně), bezplatné Wi-Fi. Pokoje klimatizované obvykle s balkonem, příslušenství, minibar, TV-SAT, telefon, internetová přípojka, některé pokoje s trezorem.

Check in: od 14:00 hod., Check out: do 11:00 hod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.