Maďarsko - Harkány - hotel Forrás - silvestr autobusem

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Jižní Maďarsko, Harkány
Název ubytování Forrás***
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 7 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Likidis Travel
Popis zájezdu

Městečko Harkány leží v jižní části Maďarska na úpatí hory Villány a patří mezi vyhlášené maďarské lázně zejména pro složení místní termální léčivé vody.


LÁZEŇSKÝ AREÁL HARKÁNY- v lázeňském areálu se nachází 2 venkovní a 2 vnitřní bazény s termální léčivou vodou (36-38°C) a wellness centrum - whirlpooly a jacuzzi (32-33°C), finská sauna, parní lázeň a možnost masáží.


LÁZEŇSKÝ AREÁL SIKLÓS- v lázeňském areálu se nachází vnitřní bazény - termální (35-36°C), relaxační (32°C), zážitkový (33-34°C), turecký (35-37°C) a perličkový (34-35°C).

Popis dopravy:
z Prahy, Kolína, Jihlavy, Brna

Popis stravování

Snídaně jsou podávány formou bufetu a večeře formou výběru ze 2 menu o 3 chodech včetně nápoje k večeři.

Popis ubytování

Hotel FORRÁS *** je vzdálený cca 200 m od lá zeňské ho areálu a centra města.


Moderní pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, ledničkou, TV s českými programy, některé pokoje mají balkon a WIFI. K dispozici je i bezbariérový pokoj, který se nachází v přízemí hotelu.


SILVESTROVSKÁ OSLAVA- v ceně zájezdu je oslava na hotelu. Oslava zahrnuje slavnostní silvestrovskou večeři o 4 chodech, novoroční přípitek, novoroční polévku, láhev vína, kávu a silvestrovskou zábavu se živou hudbou.

Program zájezdu

1. den

Odjezd z Prahy (Kolína, Jihlavy, Brna) v ranních hodinách, příjezd do lázní HARKÁNY ve večerních hodinách. Po příjezdu svařené víno na uvítanou.

2. den

Celodenní pobyt v lázních, po večeři OCHUTNÁVKA VÍN, malé občerstvení a možnost nákupu vybraných vín.

3. den

PÉCS - starobylé univerzitní město s mnoha památkami, oběd v Tenkés Csárdě - polévka podávaná v tradičním kotlíku s domácím chlebem, odpoledne pobyt v lázních. VEČER ZÁBAVA PŘI ŽIVÉ MUZICE.

4. den

VILLÁNY - malebná vinařská obec s mnoha vinnými sklepy, muzeem vína a unikátní sochařskou galerií pod širým nebem, možnost ochutnávky a nákupu vína, zastávka v městečku SIKLÓS se zachovalým hradem a oblíbenou tržnicí, odpoledne pobyt v lázních. Večer fakultativně výlet do vesnice Matty - posezení v PAULS CSÁRDĚ u vynikající večeře (pečená kachna přímo z pece) s bujarou zábavou při muzice.

5. den

Pobyt v lázních HARKÁNY nebo SIKLÓS, večer SILVESTROVSKÁ OSLAVA.

6. den

Odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY nebo SIKLÓS, odjezd do ČR ve večerních hodinách.

7. den

Příjezd v časných ranních hodinách.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.