Maďarsko Hevíz 2016 - Danubius hotel Aqua ALL Inclusive - v ceně Ba

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Jezero Hévíz, Hévíz
Název ubytování Danubius Health Spa Resort Aqua v Hévízu
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 6 420 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Stravování
služba All Inclusive (7-10 hod. snídaňový bufet, 10-11 hod. pozdní kontinentální snídaně, 10-15 hod. bylinné čaje a ovoce v terapeutickém oddělení, 11-22 hod. osvěžující nápoje (min. voda, ovocné a zeleninové šťávy, káva, čaj, ovoce a zmrzlina, 12-14 hod. obědový bufet, 15-17 hod. odpolední svačina káva/čaj + zákusky a zmrzlina, 18-21 hod. večeřový bufet včetně nápojů - stolní víno, pivo). Služby typu All Inclusive k dispozici v den příjezdu od 14. hodiny a v den odjezdu do 11. hodiny.
Obědový bufet je klientovi poskytnut v den příjezdu do hotelu nebo v den objezdu z hotelu - při rezervaci by měl v CK klient nahlásit, pro kterou variantu se rozhodl.
Cena obsahuje:
ubytování se službou All Inclusive
vstup do hotelové wellness zóny (krytý termální bazén, venkovní bazén, krytý dětský bazén, venkovní bazén, sauna, parní lázeň, posilovna)
zapůjčení županu pro dosp. os.
Wi-Fi internet
animační program pro děti během letní sezóny
Cena neobsahuje:
placeno na místě: pobytová taxa (cca 1,7 euro/dosp.os./noc), dom. mazlíček na vyžádání (cca 22 euro/noc, bez krmiva), garáž na vyžádání (cca 8 euro/noc, dle aktuální dostupnosti), určité wellness a kosmetické služby, vstup do solné jeskyně, zapůjčení jízdního kola (dle aktuální dostupnosti), poplatek za parkování u hotelu (cca 2 euro/noc).
Poznámka:
Dětské ceny se 2 dospělými na pokoji - dítě ubytované na přistýlce nebo v dětské postýlce. 
Pozn.: v případě ubytování 1 dospělého s 1 dítětem do 13,99 let nebo 2 dětí do 5,99 let v jednom hotelovém pokoji, tehdy dospělý platí cenu za jednolůžkový pokoj a dítě/děti odpovídající dětskou cenu.
Pokud je 1 dospělý ubytován se 2 dětmi ve věku 6-13,99 let, tehdy dospělý platí za dvoulůžkový pokoj a dítě/děti platí odpovídající dětskou cenu. V případě ubytování 2 dospělých se 2-4 dětmi ve 2 pokojích (rodinné propojené pokoje) – tehdy dospělá osoba platí cenu za jednolůžkový pokoj a děti platí odpovídající dětskou cenu. Pozn.: lázeňské procedury nejsou poskytovány dětem.

Popis ubytování

PopisHévíz dovolená v Maďarsku 2016 – Danubius Health Spa Resort AQUA 4* ALL INCLUSIVE - hotelová WELLNESS v ceně

Z Prahy cca 520 km, z Brna cca 320 km

Wellness hotel cca 500 m od největšího evropského termálního jezera Hévíz a nedaleko centra města. Hotel nabízí svým hostům širokou škálu léčebných procedur, wellness a fitness programů – hotel využívá léčivou termální vodu a blahodárné bahno z nedalekého termálního jezera. Hotel nabízí i bezbariérové pokoje, hotel je tedy vhodný i pro vozíčkáře.UbytováníPopis ubytování: recepce, restaurace, kavárna, wellness zóna (koupaliště s krytým a nekrytým bazénem, krytý bazén s termální vodou, krytý dětský bazén, vířivka, masážní trysky, vodopád, gejsír, zahradní bazén, Kneippův bazén, bazén pro malé děti, sauna, léčebné a wellness centrum s tradičními léčebnými procedurami a wellness programy – bahenní zábaly, masáže, solní jeskyně, elektroléčba, aroma-koupele, elektroterapie, magnetoterapie, fitness centrum, terasa na slunění, solárium, salón krásy, manikúra, pedikúra, stomatologická klinika, sportovní vyžití: aqua-fitness, fitness tělocvik, možnost zapůjčení kola za poplatek), dětská herna a hřiště, pěší a cyklistické túry Nordic Walking, stolní tenis, tenisové kurty a fotbalové hřiště, konferenční dál, Wi-Fi internet, prodejna suvenýrů, výtahy, za poplatek parkování u hotelu a garáž. Dom. mazlíček za poplatek. Lze zapůjčit dětskou postýlku (na vyžádání).
Pokoje dvoulůžkové Standard Guestroom s možností 1 přistýlky, příslušenství, fén,

Popis lokality ubytování

nedaleko termálních lázníTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.