Maďarsko Hevíz termální jezero 2016 – Danubius hotel Hévíz -

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Jezero Hévíz, Hévíz
Název ubytování Danubius Health Spa Resort Hévíz
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 6 270 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Stravování
polopenze (snídaně a večeře formou bufetu)
Cena obsahuje:
ubytování s polopenzí
vstup do hotelové wellness zóny (kryté termální bazény, plavecký bazén, sauna, vířivka, parní lázeň, bio sauna, venkovní bazén s terasou)
skupinové cvičení (ranní gymnastika, aqua-aerobik)
vstup do posilovny
zapůjčení županu pro dosp. os.
Wi-Fi internet
Pozn.: termíny uzavření z důvodu každoroční povinné údržby - hydropool uzavřen 10.4.-12.4. a 09.10.-11.10., plavecký bazén a vířivka uzavřeny 19.06.-21.06 a 11.12.-13.12.2016. Více info na místě.
Cena neobsahuje:
placeno na místě: pobytová taxa (cca 1,7 euro/os./noc), parkování za poplatek (cca 2 euro/auto/noc), dom. mazlíček na vyžádání (cca 20 euro/noc, bez krmiva).
Poznámka:
Dětské ceny se 2 dospělými na pokoji (dítě ubytované na přistýlce nebo v dětské postýlce). Pozn.: v případě ubytování 1 dospělého s 1 dítětem do 13,99 let nebo 2 dětí do 5,99 let v jednom hotelovém pokoji, tehdy dospělý platí cenu za jednolůžkový pokoj a dítě/děti odpovídající dětskou cenu. Pokud je 1 dospělý ubytován se 2 dětmi ve věku 6-13,99 let, tehdy dospělý platí za dvoulůžkový pokoj a dítě/děti platí odpovídající dětskou cenu. V případě ubytování 2 dospělých se 2-3 dětmi ve 2 pokojích (rodinné propojené pokoje) – tehdy dospělá osoba platí cenu za jednolůžkový pokoj a děti platí odpovídající dětskou cenu. Pozn.: lázeňské procedury nejsou poskytovány dětem.

Popis ubytování

PopisHevíz - hotel HÉVÍZ Danubius 4* - v ceně termální hotelové bazény, hotel nad jezerem, jezero cca 500 m

Z Prahy cca 500 km, z Brna cca 320 km

Moderní hotel situovaný nad termálním jezerem Hévíz – cca 500 m od jezera. Hotel využívá termální vodu z vlastního termálního pramene, kdy tato termální léčivá voda pomáhá osobám s revmatickými potížemi, s nemocemi pohybového aparátu a různými degenerativními chorobami kloubů a páteře. Také blahodárné bahno z nedalekého termálního jezera Hévíz je používáno při bahenních zábalech.UbytováníPopis ubytování: recepce, hala s posezením, restaurace, kavárna, wellness zóna (soustava krytých termálních napájených vlastním pramenem, plavecký bazén, vířivka, vodopády a gejzíry, venkovní termální bazén, parní lázeň, horkovzdušná kabina, sauna, posilovna, salón krásy, manikúra, pedikúra, kadeřnictví, solárium, hotelové léčebné a wellness procedury - elektroléčba, masáže, podvodní masáže, bahenní zábaly, aroma-koupele, mechanoterapie, magnetoterapie, pitná kúra, cvičení ve vodě, léčebná gymnastika), výtahy, prodejna se suvenýry, zubní klinika, internet, konferenční sál, sportovní vyžití: squashový kurt, stolní tenis, venkovní tenisový kurt, za poplatek parkování u hotelu. Dom. mazlíček povolen za poplatek. Pokoje s příslušenstvím, fén, župan, TV-SAT, rádio, telefon, klimatizace, mini-bar. Pokoje s příslušenstvím, fén, župan, TV-SAT, rádio, telefon, klimatizace, mini-bar. V nabídce pokoje jednolůžkové a dvoulůžkové Danubius Guestroom a Danubius Guestroom s výhledem na termální jezeroTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.