Maďarsko lázně Eger - hotel Flora přímo u termálů - pobyt 7 nocí, L

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Severovýchodní Maďarsko, Eger
Ubytování Hotel Flora
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 9 330 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Eger - hotel Hunguest 3* Flora přímo vedle termálních lázní - pobyt 7 nocí, LÁZNĚ a hotelová WELLNESS v ceně

Z Prahy cca 660 km, z Brna cca 460 km

Z hotelové haly se dá přímo projít do termálního koupaliště (pro hotelové hosty v ceně).
 
Ubytování
Vybavení hotelu: recepce, restaurace, wellness zóna (léčebné centrum, sauna, infrasauna, aroma a parní sauna, Kneippova terapie, solná jeskyně, solárium, vnitřní zážitkový bazén, dětský bazén a whirlpool), výtah, Wi-Fi internet. V blízkosti hotelu je Mustang Country Bar, kde je k dispozici bowling a kulečník.
Z hotelové haly se dá přímo projít do termálního koupaliště (pro hotelové hosty v ceně), kde je v zimním období k dispozici bazén s obsahem síry (cca 27 °C), bazén s obsahem radonu (cca 29 °C) a také vnitřní a venkovní zážitkový bazén (cca 31 °C) s různými atrakcemi (whirlpool, podvodní masáž, vodopády a další). V letním období je nabídka rozšířena o dalších 5 bazénů. Pro děti je nezapomenutelným zážitkem vodní hrad se skluzavkou. Dále se zde nacházejí turecké lázně (za poplatek) se zlatou kopulí ze 17. století, kde naleznete termální bazény o různých teplotách. Dále je zde parní kabina, hammam (klasická turecká parní kabina), sauna, infrasauna, ochlazovací bazének, relax zóna s hudbou a světelnými efekty, masáže, ordinace a kavárna.
Pokoje s příslušenstvím, TV-SAT, telefon, mini-bar, Wi-Fi připojení k internetu, některé pokoje balkón, některé pokoje trezor. Pokoje v podkroví (tzv. mansarda) jsou bez balkónu. Za příplatek klimatizované pokoje s výhledem na termální lázně (na vyžádání). Pozn.: v ceníku uveden 1lůžkový pokoj bez balkónu, na vyžádání za příplatek 1lůžkový pokoj s balkónem. Wi-Fi internet v hotel. pokojích a v lobby hotelu. Parkování u hotelu za poplatek. 

Check In: od 14 hod., Check Out: do 10 hod.
Cena obsahuje:
7x ubytování s polopenzí (cena za osobu v daném typu pokoje)
vstup do hotelové wellness zóny (bazén, zážitkový bazén, vířivka, infra-sauna, sauna, parní lázeň, Kneippova terapie)
každodenní neomezený vstup do termálního bazénu v termálním koupališti
Wi-Fi internet v lobby hotelu
Cena neobsahuje:
placeno na místě: pobytová taxa (cca 1,7 euro/os./noc), dom. mazlíček na vyžádání (cca 23 euro/noc, bez krmiva), parkování za poplatek (cca 900 HUF/noc), poplatek za zapůjčení županu pro dosp. os. (cca 350 HUF/noc).
placeno v CK: příplatek za klimatizaci (500 Kč/pokoj/noc, na vyžádání), příplatek za pokoj s výhledem na lázně (500 Kč/pokoj/noc, na vyžádání).
Poznámka:
Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji. 
 
 

Popis lokality ubytování

přímo u termálních lázníTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.