Maďarsko - lázně Tapolca - senior 55

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko
Ubytování Hunguest hotel Pelion
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 11 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Likidis Travel
Popis zájezdu

Relaxovat v termálních lázních a léčebné krasové jeskyni zároveň? Ano, v maďarské Tapolce si můžete užívat obojí. Zdejší termální pramen je mimořádně vhodný pro léčbu nemocí pohybového aparátu, avšak jedinečnost lázní spočívá v léčebných kúrách prováděných ve vlastní krasové jeskyni, která je přímo propojena s hotelem. Pobyt je proto velmi vhodný pro alergiky, astmatiky a osoby s onemocněními dýchacích cest.


Na co se můžete v lázních Tapolca těšit?
- na vstupenku s neomezeným vstupem do zážitkových koupelí, termálních bazénů, sauny, parní kabiny i posilovny
- na volný vstup do léčebné jeskyně, která je s hotelem propojena uzavřenou podzemní chodbou
- zapůjčení županu na celou dobu pobytu zdarma
- na ranní gymnastiku, cvičení ve vodě a další aktivity pořádané hotelem

Popis dopravy:
z Prahy (s možným nástupem v Jihlavě a v Brně)

Popis stravování

formou bufetu včetně vody a vína

Popis ubytování

Hunguest hotel Pelion 4* se nachází v centru města Tapolca v Maďarsku asi 11 km severně od Balatonu. Hotel je situován uprostřed rozsáhlého parku, přímo nad léčebnou krasovou jeskyní, která je s hotelem spojena uzavřenou chodbou. Díky volnému vstupu do jeskyně i termálního bazénu můžete relaxovat takřka nepřetržitě.


Hotel svým klientům nabízí ubytování ve standardních dvoulůžkových pokojích s možností neomezeného vstupu do wellnes a do krasové jeskyně, která je s hotelem propojena podzemní uzavřenou chodbou. Zapůjčení koupacího pláště na celou dobu pobytu zdarma je samozřejmostí.


V rámci Hunguest hotelu Pelion 4* naleznete vybavení a servis:
2-3 lůžkové pokoje, 228 pokojů, přímý vstup do léčebné krasové jeskyně, wellness (zážitková koupel, termální bazén, finská sauna, biosauna, infrasauna, parní kabina, posilovna), vnitřní plavecký bazén, venkovní bazén (sezónní), sluneční terasa. Za poplatek: masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra, solárium, squashové kurty, tenisové kurty, badmintonové kurty, volejbalové hřiště, minigolf, restaurace.
POKOJE: hotel svým klientům nabízí standardně vybavené 2-3 lůžkové pokoje. Vybavení pokoje: klimatizované pokoje s možností vlastního nastavení teploty, balkon (většina pokojů), Wi-Fi (zdarma), satelitní TV, koupelna s WC, trezor (zdarma), fén, minibar (za poplatek)Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.