Maďarsko – Termál v Sárváru

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko
Ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 6 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Čtyřdenní pobytový zájezd do termálních lázní západního Maďarska v Sárváru. Nádherné léčebné a ozdravné centrum v Sárváru - o jeho mimořádné úrovni svědčí množství mezinárodních ocenění. Současný komplex uspokojí návštěvníky všech generací. Je zde krytý léčebný bazén 37°C, polokrytý léčebný bazén 36°C, polokrytý zážitkový bazén 33°C, krytý plavecký bazén, 2 vířivkové bazény, bazén s vlnami, 3 obří tobogány, dětské brouzdaliště, vodní hřiště a svět miminek. Dále je možno využít wellness a léčebné centrum, svět saun, fitness centrum, bowling a salon krásy. Služby doplňuje samoobslužná restaurace, bar a cukrárna. Zdejší termální voda má příznivý účinek na poúrazové stavy, nemoci pohybového ústrojí, páteře, revmatismus, opotřebení kloubních chrupavek, na nemoci ženské a neplodnost, onemocnění nervová a onemocnění dýchacího ústrojí. Koupele a cvičení v bazénech přispívají k celkové regeneraci organismu a zlepšení celkové kondice.
Ubytováni budeme v luxusním balneohotelu**** spojeném s termálními lázněmi chodbou. Volný vstup do termálních lázní je v ceně ubytování. Pokoje jsou dvoulůžkové, některé s možností přistýlky, a jednolůžkové. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, individuálně nastavitelnou teplotu v místnosti, minibar, TV/SAT, rádio, telefon, připojení na internet a trezor. Každý pokoj má balkon s vyhlídkou do idylického okolí. Strava bude podávána v restauraci hotelu v rozsahu polopenze, snídaně i večeře formou bohatého bufetu.
TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:
1/ Čt 02.03. - Ne 05.03.2017 6.530,- Kč
2/ Po 24.04. - Čt 27.04.2017 6.530,- Kč
3/ Po 09.10. - Čt 12.10.2017 6.690,- Kč
4/ Čt 02.11. - Ne 05.11.2017 6.690,- Kč
CENA ZÁJEZDU NA PŘISTÝLCE:
- osoba od 18 let 5 150,- Kč
- osoba 6-18 let 4 130,- Kč
- dítě do 6 let 960,- Kč

Popis ubytování

Ubytování:Ubytováni budeme v luxusním balneohotelu**** spojeném s termálními lázněmi chodbou. Volný vstup do termálních lázní je v ceně ubytování. Pokoje jsou dvoulůžkové, některé s možností přistýlky, a jednolůžkové. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, individuálně nastavitelnou teplotu v místnosti, minibar, TV/SAT, rádio, telefon, připojení na internet a trezor. Každý pokoj má balkon s vyhlídkou do idylického okolí. Strava bude podávána v restauraci hotelu v rozsahu polopenze, snídaně i večeře formou bohatého bufetu.

Popis lokality ubytování

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:- dopravu autobusem
- 3x ubytování v luxusním balneohotelu**** spojeném s termálními lázněmi chodbou (2-lůžk.pokoje s možností přistýlky)
- 3x polopenzi
- volný vstup do termálních lázní a do fit centra
- zapůjčení koupacího pláště
- služby průvodce
- pojištění CK proti úpadkuCENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:- místní poplatek
- komplexní pojištění = 26,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 15.000,- Kč)SLEVY A PŘÍPLATKY:- sleva při vlastní dopravě = 800,- Kč
- komplexní pojištění = 104,- Kč
- 1-lůžkový pokoj = 3.740,- Kč (termín 1,2)
- 1-lůžkový pokoj = 3.580,- Kč (termín 3,4)

Program zájezdu

1. – 4. den: Koupání, odpočinek

1.den: Odjezd z Prahy, Benešova, Tábora, Plané n/L, Soběslavi a Třeboně v ranních hodinách, ubytování, koupání, večeře. 2.den: Snídaně, koupání, večeře. 3.den: Snídaně, koupání, večeře. 4.den: Snídaně, koupání, odjezd v odpoledních hodinách, příjezd do nástupních míst ve večerních hodinách.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.