Maďarsko – Termál v Sárváru

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko
Ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 6 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Čtyřdenní pobytový zájezd do termálních lázní západního Maďarska v Sárváru.
Opět se vydáme do nádherného léčebného a ozdravného centra v Sárváru. O jeho mimořádné úrovni svědčí množství mezinárodních ocenění. Současný komplex uspokojí návštěvníky všech generací. Je zde krytý léčebný bazén 37°C, polokrytý léčebný bazén 36°C, polokrytý zážitkový bazén 33°C, krytý plavecký bazén, 2 vířivkové bazény, bazén s vlnami, 3 obří tobogány, dětské brouzdaliště, vodní hřiště a svět miminek. Dále je možno využít wellness a léčebné centrum, svět saun, fitness centrum, bowling a salon krásy. Služby doplňuje samoobslužná restaurace, bar a cukrárna. Zdejší termální voda má příznivý účinek na poúrazové stavy, nemoci pohybového ústrojí, páteře, revmatismus, opotřebení kloubních chrupavek, na nemoci ženské a neplodnost, onemocnění nervová a onemocnění dýchacího ústrojí. Koupele a cvičení v bazénech přispívají k celkové regeneraci organismu a zlepšení celkové kondice.
Ubytováni budeme v luxusním balneohotelu**** spojeném s termálními lázněmi chodbou. Volný vstup do termálních lázní je v ceně ubytování. Pokoje jsou dvoulůžkové, některé s možností přistýlky, a jednolůžkové. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, individuálně nastavitelnou teplotu v místnosti, minibar, TV/SAT, rádio, telefon, připojení na internet a trezor. Každý pokoj má balkon s vyhlídkou do idylického okolí. Strava bude podávána v restauraci hotelu v rozsahu polopenze, snídaně i večeře formou bohatého bufetu.

Popis ubytování

Ubytování:Ubytováni budeme v luxusním balneohotelu**** spojeném s termálními lázněmi chodbou. Volný vstup do termálních lázní v době 8-22 h je v ceně ubytování. Pokoje jsou dvoulůžkové, některé s možností přistýlky, a jednolůžkové. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, individuálně nastavitelnou teplotu v místnosti, minibar, TV/SAT, rádio, telefon, připojení na internet a trezor. Každý pokoj má vlastní, nábytkem vybavený balkon s vyhlídkou do idylického okolí. Strava bude podávána v restauraci hotelu v rozsahu polopenze, snídaně i večeře formou bohatého bufetu.

Popis lokality ubytování

Cena zahrnuje:- dopravu autobusem
- 3x ubytování
- 3x polopenzi
- volný vstup do termálních lázní a do fit centra je v ceně ubytování
- zapůjčení koupacího pláště
- služby průvodce
- zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
- místní poplatek
- komplexní pojištění: 26,- Kč/den
Fakultativní služby:
- komplexní pojištění: 104,- Kč/os.
- 1-lůžkový pokoj: 3.540,- Kč
Slevy:
- vlastní doprava: 800,- Kč/os.

Program zájezdu

1. – 4. den: Koupání, odpočinek

1. den: Odjezd z Prahy, Benešova, Tábora, Plané n.L., Soběslavi a Třeboně v ranních hodinách, ubytování, koupání. 2.-3. den: Koupání. 4. den: Koupání, odjezd v odpoledních hodinách, příjezd do nástupních míst ve večerních hodinách.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.