Maďarsko za koupáním I poznáním

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko
Název ubytování Platan
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 5 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

MAĎARSKO
za koupáním i poznáním
TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:
1/ Pá 20.04. - Po 23.04.2018 5.390,- Kč
2/ Pá 21.09. - Po 24.09.2018 5.390,- Kč

Popis ubytování

Cena zahrnuje:- dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet)
- 3x ubytování v hotelu Platan*** cca 15 min chůze od centra Székesfehérváru (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
- 3x snídani
- služby průvodce
- pojištění CK proti úpadku
CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:
- komplexní pojištění = 26,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 15.000,- Kč)
- doporučená částka na vstupné: cca 17.000,- HUF (cca 55,- €)
SLEVY A PŘÍPLATKY:
- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.1.2018) = -500,- Kč
- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.2.2018) = -300,- Kč
- komplexní pojištění = 104,- Kč
- 3x večeře = 1.200,- Kč
- 1-lůžkový pokoj = 1.350,- Kč
ODJEZDOVÁ MÍSTA:
Plzeň (+250 Kč/os.), Rakovník (+200 Kč/os.), Beroun, Praha
Garant zájezdu: CK MAMUT TOUR

Program zájezdu

1. den: Székesfehérvár

Odjezd v ranních hodinách. Odpoledne příjezd do SZÉKESFEHÉRVÁRU – krátká prohlídka malebného historického centra korunovačního města uherských králů. Večer koupání v úžasně zrekonstruovaných tureckých lázních Arpád ležících necelých 15 min pohodlné chůze z místa ubytování. Lázeňský areál v pohádkovém stylu nabízí v ceně vstupenky kromě mozaikami zdobených bazénů (teplota vody 36-38 oC) rovněž finskou saunu, parní lázeň a solnou jeskyni. Nocleh.

2. den: Budapešť, Szécsényi

Prohlídka cca 70 km vzdálené maďarské metropole - BUDAPEŠTI: vrch Gellért s krásným výhledem na centrum města a tok Dunaje, procházka kolem citadely; přejezd na hradní vrch – Rybářská bašta, Matyášův chrám, královský palác; pěší zóna Váci útca, městská tržnice s možností nákupu typických maďarských specialit; Andrássyho třída, náměstí Hrdinů... Relaxace ve známých termálních lázních SZÉCSÉNYI (celkem 14 vnitřních a venkovních bazénů včetně plaveckého). Návrat na ubytování.

3. den: Siofók, Balaton, Tihany, Szánródpuszta

Zastávka v SIOFÓKU, nejvyhledávanějším letovisku na břehu BALATONU. Vyhlídková plavba lodí k populárnímu poloostrovu TIHANY, jehož dominantou je barokní kostel a opatství tyčící se téměř 100 m nad hladinou „Maďarského moře“. Návštěva zajímavého skanzenu SZÁNTÓDPUSZTA dokumentujícího způsob života na vesnici 18-19. stol. Ochutnávka vína. Koupání v moderním wellness areálu GALLERIUS navozujícím atmosféru římských lázních (zážitkové bazény, jaccuzzi, plavecký bazén...). Návrat na ubytování.

4. den: Agard

Půldenní odpočinek v populárních termálních lázních AGARD situovaných nedaleko Velenského jezera. Rozhlehlý areál disponuje velkým venkovním i krytým bazénem s termální léčivou vodou. Využít lze rovněž zážitkové části s chrliči, masážními lůžky a gejzíry. Příjezd ve večerních hodinách.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Přímo pod centrem Budapešti leží netknutý podvodní svět Možná jste ještě neslyšeli, že se pod Budapeští nachází tajemný svět zahalený v temnotě. Obří jeskyně Molnár János leží pod ulicemi maďarské metropole a je kompletně zatopená. Dostat se do ní mohou tudíž jen potápěči - jako Němec Tobias Friedrich, který ji označuje za jednu z nejlepších lokací k ponoru v Evropě.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.