Na víkend za krásami Budapešti

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Budapešť
Název ubytování Budapešť 1noc
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 2 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Vychutnejte si s námi víkendový pobyt v jedné z nejoblíbenějších a nejhezčích evropských metropolí, tzv. Perle Dunaje - Budapešti.
Užijeme si společnou prohlídku města s profesionálním průvodcem a navštívíme ta nejkrásnější místa tohoto města, známého především pro impozantní architekturu a úžasné termály.
Pojďte s námi ochutnat pikantní jídla, tokajské víno, projít se po jedné z nejvýznamnějších ulic – Váci ucta a užít si léčivé účinky termálních pramenů. Zkrátka pojeďte s námi ochutnat BUDAPEŠŤ!


Cena zahrnuje

1 místo v autobuse, doprava TAM a ZPĚT
1 zavazadlo, 1 palubní tašku
Ubytování v hotelu 3* kategorie ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní (1 noc)*
Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy
Profesionální průvodce znalý destinace
* na vyžádání je možné ubytování v třílůžkovém pokoji

Cena nezahrnuje

Vstup do ZOO – cca. 250 kč (dospělý), 155 kč (děti)
Vstup do termálů Szechenyi – cca. 470 kč (kabina), cca. 425 kč (šatna)
MHD
Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) s pojištěním storna 30,- Kč / den
Příplatek za neobsazené lůžko 490 Kč* doporučená částka na vstupy do lázní a objektů: 8500 HUF (je nutné mít sebou forinty, v lázních lze platit pouze forinty nebo kartou)

Nástup / Výstup
Odjezdy z těchto měst:Praha - parkoviště u Hlavního nádraží (směr Brno, ul. Wilsonova)Jihlava - tř. Leginoářů, před budovou České TelevizeBrno - Roosveltova ulice (u Janáčkova divadla)
Břeclav - parkoviště před ND Tesco (ul. Lidická)* Předběžné časy odjezdů (přesné časy budou upřesněny v týdnu před odjezdem).Příjezd do Budapešti v cca. 11:00
Návrat do ČR v pozdních večerních hodinách

Program
DEN 1: Odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách. Kolem poledne příjezd do Budapešti, následuje prohlídka města (Budínský hrad, Rybářská bašta s vyhlídkou na město, chrám sv. Matyáše, královský palác, řetězový most, budova parlamentu a další). Večerní procházka a prohlídka nádherně osvětlené Budapešti. Večer ubytování v hotelu.
DEN 2: Snídaně v hotelu, dopolední návštěva města (náměstí Hrdinů, Městský park Városliget) a poté návštěva termálních lázní SZECHENYI (nejteplejší termální prameny v Budapešti doplňuje nádherná neobarokní architektura). Prameny jsou bohaté na minerály, a proto účinné při léčbě pohybového ústrojí a kožních problémů. Místo návštěvy lázní je možné využít návštěvu ZOO. V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR. Návrat v pozdních večerních hodinách.Tip z okolí
Maďarská metropole může ztratit legendární zábavní park Budapešťský městský park Városliget nabízí návštěvníkům koncentraci různých druhů zábavy od návštěvy zoologické zahrady, trvalého zděného cirkusu Nagycirkusz, termálních lázní Széchényi až po oblíbený lunapark Vidám Park (Veselý park).... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.