Palota - Lillafüred

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Severní Maďarsko, Lillafüred
Název ubytování Palota - Lillafüred
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 3 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel Palota**** se nachází u jezera Hámori, obklopený visutou zahradou a parkem. Miskolc-Lillafüred je jedním z nejkrásnějších klimatických rekreačních míst země, které se nachází ve východní části pohoří Bükk, ve vzdálenosti 12 km od města Miskolc (třetí největší město země).

VYBAVENÍ
3 restaurace - Mátyás, Hunyadi a Nagy Lajos, 2 bary, vinný sklep v krápníkovém tunelu, hlídané parkoviště, půjčovna kol, půjčovna sportovních potřeb, fitness, 2 bowlingové dráhy, 2 biliárové stoly, pivní bar, dětské hřiště. Wellness ostrov - bazén, sauna, infrasauna, parní lázeň, jacuzzi, Kneippův bazén, zážitkový bazén, solná kabina, venkovní finská sauna s ochlazujícím bazénkem, relaxační zóna pro dospělé.

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně a večeře bufetové stoly.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Palota Lillafüred:- krásný výhled na jezero Hámori- wellness ostrov- cykloturistika, turistika, nordic walking- v blízkosti termální lázně Miskolc-TapolcaUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, Spr.+WC, TV, minibar, telefon, Wi-Fi.(1/1 a přistýlky na dotaz)CELKOVÁ KAPACITA95 dvoulůžkových pokojů, 16 jednolůžkových pokojůSTRAVAPolopenze - snídaně a večeře bufetové stoly.DÍTĚJedno dítě do 6,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍHotelový bazén. Termální lázně Miskolc - Tapolca (cca 20 km) - bazény léčivé i zážitkové, dětské bazény, sauny, masáže a další.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod do 18.00 hod a večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu (POZOR!! V případě dřívějšího příjezdu nebo odjezdu je účtován poplatek cca 16 €/pokoj). V případě pozdějšího příjezdu informujte recepci hotelu.REKREAČNÍ POPLATEKCca 1,5 Eur/denPOBYT SE ZVÍŘETEM19 Eur/nocPARKOVÁNÍzdarmaTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.