Ráj termálních lázní a gurmánských zážitků

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Budapešť a okolí, Budapešť
Název ubytování Ráj termálních lázní a gurmánských zážitků
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 4 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Likidis Travel
Popis zájezdu

BUDAPEŠŤ - TOKAJ - MIŠKOLC-TAPOLCA - EGER - EGERSZALÓK – HAJDUSZOBOSZLÓ – HORTOBÁGY – DEBRECEN

Popis dopravy:
TRASA: Havířov, Ostrava, Nový Jičín, Hranice, (Kroměříž, Zlín), Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav


PŘÍPLATKY ZA SVOZY: z nástupních míst - Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek - 300 Kč/os.;
z nástupních míst - Nový Jičín, Hranice, Kroměříž, Zlín - 200 Kč/os.

Program zájezdu

1. den

ODJEZD Z ČR - BUDAPEŠŤ: odjezd v časných ranních hodinách do Maďarska, před polednem příjezd do Budapešti - okružní jízda v kombinaci s pěší prohlídkou pamětihodností města. Budínský hrad, Matyášův chrám, Rybářská bašta, ulice Váci, Náměstí hrdinů, bazilika Sv.Štěpána a další památky. K večeru odjezd na ubytování, volno, nocleh.

2. den

TOKAJ – MIŠKOLC-TAPOLCA: snídaně, odjezd do městečka Tokaj, centra světoznámé vinařské oblasti, možnost degustace typických tokajských vín, možnost občerstvení a nákupu vín, odpoledne přejezd do městčka Miškolc – krátká prohlídka, volno, možnost koupání v jeskynních termálních lázních v Miškolc-Tapolca, večer fakultativně večeře v restauraci v Údolí krásných žen (Szépasszonyvölgy) spojená s degustací vín egerské vinařské oblasti, nocleh.

3. den

HORTOBÁGY – HAJDÚSZOBOSZLÓ – DEBRECÍN: snídaně, výlet do největšího maďarského národního parku Hortobágy, jehož jedinečná stepní krajina s pasoucími se stády bílého rohatého skotu je biosférickou rezervací UNESCO - možnost návštěvy muzea pusty a nákupu suvenýrů, odpoledne koupání v Hajdúszoboszló – největších termálních lázních Maďarska, k večeru krátká prohlídka města Debrecín – metropole východního Maďarska, volno k večeři, návrat na nocleh.

4. den

EGER - EGERSZALÓK: snídaně, dopoledne prohlídka města Eger – pěší procházka historickým centrem, prohlídka baziliky, hlavní náměstí Dobó tér, hradní areál s výhledy na staré město a okolní vinice, možnost nákupu typických vín /např. Egri bikavér, Egri leányka/, odpoledne přejezd k návštěvě unikátních přírodních termálních lázní Egerszalók, které jsou nazývány díky unikátním vápencovým tvarům maďarské Pamukkale, pozdě odpoledne odjezd zpět do ČR, návrat do nástupních míst v pozdních večerních hodinách.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.