Silverine Lake Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Balaton, Balatonfüred
Název ubytování Silverine Lake Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 842 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Komfortní hotel s kvalitními službami pro náročné klienty! Je situován přímo na břehu Balatonu, na plážové promenádě udržovaného letoviska Balatonfüred, které díky skvělé infrastruktuře, zkvalitňování služeb a zkrášlování veřejných prostor může směle konkurovat přímořským letoviskům.

Popis stravování

polopenze

Popis ubytování

Dopravní spojenínejbližší nádraží: Balatonfüred (1,5 km). Vzdálenost z Prahy: 500 km, z Brna: 300 km.Vybaveníluxusní wellness hotel, celkem 65 pokojů, velkorysá vstupní hala, cofee shop Amaryllis, panoramatická restaurace Portunus, výtah, uzavřený dvůr ve středomořském stylu s restaurací, kavárny, obchod se suvenýry, kiosek. Travnatá pláž v prostoru welness s lehátky a slunečníky, bar s osvěžujícími wellness drinky. Vlastní hotelový přístav jachet. Podzemní garáž 12 €/den.Ubytovánínekuřácké; individuálně nastavitelná klimatizace, telefon, TV/satelit, minibar, bezpečnostní schránka (v ceně), župan (v ceně; výměna 700 HUF), fén, sprcha/WC.DZ/D1/DAstandardní pokoj Silver Standard, výhled na promenádu Zákony- Ferenc.DZBpokoje Silver Medium, boční výhled na vnitřní dvůr nebo promenádu Zákony-Ferenc, balkon.DZSSilver Plus, orientace na jezero, balkon.Stravovánísnídaně nebo polopenze: snídaně a večeře formou výborného maďarského a mezinárodního bufetu v hotelové restauraci Portunus. Při rezervaci s polopenzí 24.12. vánoční menu a 25.-26.12. vánoční bufet s maďarskými specialitami.Pro dětivnitřní a venkovní brouzdaliště, dětská herna. V červenci a sprnu 5x týdně animace (např. soutěž v malování, mini olympiáda). Vysoká židlička a dětská postýlka v ceně (na vyžádání předem).Sport v ceněfitness s kardio- a posilovacími přístroji.Sport za poplatekplachetnice, půjčovna kánoí, jízdních a elektrických kol.Tipy a radytop hotel v jednom z nejlepších středisek na Balatonu se staletou lázeňskou tradicí. Hosté ITS BILLA TRAVEL obdrží slevu 20% na zkrášlovací procedury přípravky Germaine de Capuccini a bioprodukty a 15% slevu na masáže přípravky Spa Marine. Mikulášská zábava 5.12. Pobytová taxa se platí v místě (1,80 €/den). Domácí zvířata nejsou povolena.

Popis lokality ubytování

Polohapřímo v letovisku, přesto na klidném místě; hned u pěkné pobřežní promenády Tagore a hotelového jachtařského přístavu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.