Szieszta - Sopron

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Zadunají, Sopron
Název ubytování Szieszta - Sopron
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 2 640 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
hotel Szieszta je situován na úpatí pohoří Soproni, na jednom z nejkrásnějších míst proslulých Lövérek, uprostřed parku, 15 minut od centra města. Z balkónů hotelových pokojů výhled na les.

VYBAVENÍ
recepce, restaurace, drinkbar, Wellness - vnitřní bazén, finská sauna, parní kabina, jacuzzi, fitness, biliár, půjčovna kol, výtah, hlídané parkoviště, v hotelovém parku 6 tenisových kurtů (k dispozici trenér). V blízkosti možnost jízdy na koni, bobová dráha.

Popis stravování

STRAVA polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře o 3 chodech nebo bufetové stoly bez nápoje

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Szieszta Sopron:- výhodná cena- wellness a relaxace- v ceně vstup na plovárnu LövérUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky STANDARD, Spr.+WC, TV, telefon, minibar, balkon.CELKOVÁ KAPACITAcelkem 273 pokojů (classic, standard a rodinné pokoje)STRAVApolopenze - snídaně bufetové stoly, večeře o 3 chodech nebo bufetové stoly bez nápojeDÍTĚJedno dítě do 4,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍhotelový bazén, plovárna Lövér (5 minut od hotelu)POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,60 €/denPOBYT SE ZVÍŘETEM7 €/nocPARKOVÁNÍ2 €/nocTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.