The Aquincum Hotel Budapest - Budapest

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Budapest a okolí, Budapest
Ubytování The Aquincum Hotel Budapest - Budapest
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 4 340 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
The Aquincum Hotel Budapest**** se nachází na straně Buda, přes řeku Markétin ostrov se známými termálními vodami. V blízkosti park, středověké uličky, vinárny, restaurace.

VYBAVENÍ
recepce, restaurace Ambrosia, The River Bar, směnárna, obchod se suvenýry, Wi-Fi internet, parkoviště, garáž. Aphrodite Spa - plavecký bazén, 2 termální bazény, Kneipp-bazén, jacuzzi, finská a infra sauna, parní lázeň, solárium, masáže a wellness procedury, fitness centrum.

Popis stravování

STRAVA snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (3-chodové menu + sklenice šampaňského) za příplatek v CK.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč The Aquincum Hotel Budapest:- wellness a relaxace- 2 termální bazény- transfer do centra městaUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, fén, telefon, rádio, minibar, trezor, Wi-Fi internet, káva a čaj, župan.Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA310 pokojů (většina pokojů nekuřáckých, několik kuřácký pokojů pouze v 2.patře)STRAVAsnídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (3-chodové menu + sklenice šampaňského) za příplatek v CK.DÍTĚJedno dítě do 5,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) se snídaní ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍhotelové bazényPOZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze začíná pobyt večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12.00 hod v den odjezdu. UPOZORNĚNÍ: Na místě se platí vratná kauce cca 30 €/osoba/noc.REKREAČNÍ POPLATEKzdarma; VRATNÁ KAUCE: cca 30 €/osoba/nocPOBYT SE ZVÍŘETEMnepovolenPARKOVÁNÍ3600 HUF/denTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.