Thermal Hotel Balance, Lenti

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Termální lázně Maďarsko, Lenti
Ubytování Thermal Hotel Balance, Lenti
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 6 330 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Vybavenírestaurace, bar, konferenční místnosti, wellness.Ubytovánív naší nabídce naleznete dvoulůžkové pokoje Standart s možností přistýlky. Pokoje jsou zařízené minibarem, trezorem, SAT TV, klimatizací. Většina pokojů má balkon. Za příplatek možnost pokojů Superior a Superior Plus.Stravovánípolopenze. Snídaně s širokou nabídkou čerstvých, biopotravin. O půl čtvrté sladký dezert. 5chodová večeře (čerstvé saláty, předkrm, výběr ze 2 polévek a 3 hl. jídel, dezert, sýrový bufet).

Popis lokality ubytování

Tipy- hotel otevřený v květnu 2016
- vstup do termálních lázní Lenti v ceně
- dítě do 6 let zdarma na přistýlceObecný popishotel nově nabízí 94pokojů na 4 poschodí na úrovni 4*. Budova je spojena s lázněmi Lenti Spa a Szent György Energy Park.PolohaLenti najdete v jihozápadním rohu Maďarska, 9km od Slovinských hranic.Wellnessneomezený vstup do termálních lázní Lenti. Ty zahrnují venkovní, vnitřní část a park. Venkovní lázně - 5 venkovních bazénu (dětský, plavecký, zážitkový a léčebný a napůl krytý hydromasážní zážitkový bazén) a jedním, napůl krytým, hydromasážním zážitkovým bazénem. Největší bazén lázní má vodní plochu 1340 m2 a poskytuje jedinečné zážitky prostřednictvím divokého proudu vody, krční masážní sprchy, masážních vodních lehátek a 74 m dlouhé skluzavky tzv. Anakondy. Venkovní část - léčebný, plavecký dětský a cvičný bazén - je v provozu od cca 1. května do cca 28. září. Zážitkový bazén se skluzavkou pak od 4. července do 31. srpna!). Dále zde najdete 8 ha zeleně vč. Energy Parku Sv. Jiřího (energetické pole). Vnitřní část - kryté části lázní o ploše téměř 3500 m2 je v provozu 5 bazénů (plavecký, léčebný, dětský a hydromasážní), saunový svět - a v něm finská, aroma a infrasauna, 630 m2 prostoru pro odpočinek s pohodlnými lehátky, oddělení léčby a též farma krásy.
Teplota vody krytého plaveckého bazénu je 28°C, léčebného a hydromasážního bazénu je 38°C, dále teplota cvičného a dětského bazénu je 34°C.
Vstup do krytých lázní je zajištěn elektronickým turniketovým systémem (funguje s čipovými náramky). Čipové náramky rovněž otevírají/zavírají šatní skříňky.
V přijímacím prostoru se nachází také informační kancelář „Tourinform Iroda”.Pro rodinydětské bazény.Parkováníu hotelu.Domácí zvířena dotaz.Povinné poplatky na místěpobytová taxa cca 350HUF/noc.Příjezd a délka pobytulibovolný, min. 2 noci. Možnost pobytů na libovolnou délku pobytu. Pro sudý počet nocí nás kontaktujte.Vzdálenost odPrahy - cca 530km, Brna - cca 340km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.