Thermal Hotel Balance - Lenti

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Jihozápadní Maďarsko, Lenti
Ubytování Thermal Hotel Balance - Lenti
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 4 560 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Nově otevřený Thermal Hotel Balance**** se nachází v jihozápadní části Maďarska, v blízkosti slovinských, chorvatských a rakouských hranic. Hotel je propojen s termálními lázněmi krytou chodbou.

VYBAVENÍ
recepce, restaurace se zimní zahradou, lobby bar, Wi-fi, půjčovna kol, hole nordic walking, dětská herna a hřiště, parkoviště. Wellness centrum (ve 4.patře) - zážitkový bazén, sauny (aroma, finská, infa, parní lázeň), masáže, fitness.

Popis stravování

STRAVA polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč Thermal Hotel Balance v Lenti:- novinka v nabídce- hotel propojen s termálními lázněmi- wellness a relaxace- vhodné pro rodiny s dětmiUBYTOVÁNÍa) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR (28 m²), některé s možností přistýlky, Spr.+ WC, SAT/TV, telefon, minibar, sejf, klimatizace, většina s balkonem (CK negarantuje)b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR PLUS (38 m²), některé s možností přistýlky, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, telefon, minibar, sejf, klimatizace, většina s balkonem (CK negarantuje)STRAVApolopenze - snídaně a večeře formou bufetu.DÍTĚAž 2 děti do 3,99 let s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ* hotelové wellness (zážitkový bazén, sauny - aroma, finská, infra a parní lázeň)* lázně Therme Lenti a St. George Energy Park - 7 krytých bazénů (o teplotě 28°C až 38 °C) a 5 venkovních bazénů (o teplotě 30°C až 38°C) - zážitkový, plavecký, dětský a léčivý bazén, s dětskými a obřími skluzavkami a jeden napůl krytý bazén s hydro-masážními a zážitkovými prvky- svět saun (za poplatek) v krytých lázních v samostatné části – 2x finská sauna, 1x aromatická sauna, 1x infra sauna, vnitřní a venkovní relaxační prostory s lehátky- krytý zážitkový svět (teplota vody 30°C až 38 °C) - zážitkový bazén s obří a dětskou skluzavkou, dětské brouzdaliště, termální zážitkový bazén s masážními lůůžky, gejzíry, krční sprchy, perličkové sedačky atd.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,20 €/osoba od 18 let/nocPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLENPARKOVÁNÍzdarma   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.