Thermal Hotel Visegrád - Visegrád

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Budapest a okolí, Visegrád
Ubytování Thermal Hotel Visegrád - Visegrád
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 5 070 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel**** stojí nad jedním z meandrů Dunaje, v historickém sídle uherských králů. Oblast je bohatá na kulturní památky, víno, gastronomii. Vzdálenost od Budapešti cca 30 km, nedaleko hraniční městečko Esztergom (Ostřihom) s monumentální bazilikou, na slovenské straně Štúrovo.

VYBAVENÍ
Restaurace, lobby bar, výtah, SPA a WELLNESS centrum (venkovní a vnitřní bazény, bazény relaxační, sadací, plavecký bazén, pro děti), SAUNOVÝ SVĚT - finská sauna, parní lázeň, aromaterapie, masážní sprchy, masáže, odpočívárna), dětský koutek, venkovní skluzavky, houpačky, parkoviště, garáže.

PŘÍJEZD VLAKEM
Příjezd do vlakové stanice Nagymaros a trajektem přes Dunaj do Visegrádu (trajekt je v blízkosti vlakového nádraží). Dle požadavků hotel zajistí transfer do hotelu. Transfer je zpoplatněn, cena dle počtu osob.

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně a večeře bufetové stoly

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč Thermal Hotel Visegrád:- wellness a relaxace- termální bazén- vhodné pro rodiny s dětmiUBYTOVÁNÍa) 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky a b) rodinné pokoje (průchozí 2 dvoulůžkové), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, minibar, sejf, Wi-Fi, balkon. Pokoje s výhledem na Dunaj za příplatek a na dotaz.(minimální obsazenost v rodinném pokoji 2 dospělí + 2 děti)CELKOVÁ KAPACITA164 pokojů (95 pokojů výhled na park, 69 pokojů výhled na Dunaj), rodinné propojené pokoje, 3 pokoje pro tělesně postiženéSTRAVAPolopenze - snídaně a večeře bufetové stolyDÍTĚAž 2 děti do 13,99 let s polopenzí ZDARMA! (jedno na přistýlce, druhé bez nároku na lůžko - platí pro 2-lůžkové pokoje s přistýlkou)LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍVODNÍ SVĚT:* vyhřívaný vnitřní a venkovní zážitkový bazén* dětský a termální bazén (32-38°C)* venkovní plavecký bazén (20 m)POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEKv ceněPOBYT SE ZVÍŘETEM15 €/denPARKOVÁNÍvenkovní parkování zdarma, garáž: 5 €/denTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.