Makedonie v zimě

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Makedonie
Typ ubytování Hotel chata nebo ubytovna
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 8 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Lyže, snowboard, freeride a skialp na Popově Šapce a v Mavrovu

Popis stravování

Snídaně budeme mít připraveny přímo v hotelu. Obědy a večeře se řeší individuálně v hotelové restauraci nebo v okolních hospůdkách. Ceny jsou obvykle nižší než u nás, pouze někde může být dražší pivo – max. do 50 Kč. V obou lyžařských centrech jsou menší obchody s dostatečným výběrem potravin a je zcela zbytečné s sebou běžné potraviny přivážet z ČR. Ideálním občerstvením během dne na lyžích jsou různé varianty místní husté polévky čorba a samozřejmě různě upravené (nejčastěji grilované) maso s přílohou nebo čevapi a pljeskavica.

Popis ubytování

2x v hotelu Slavia na Popově Šapce a 3x v hotelu u Mavrovského jezera. Na Popove Šapce budeme ubytováni ve 2-4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Hotel je umístěn hned u sjezdovky a je v něm k dispozici restaurace a wifi. Během dne je možné občerstvení jen v dolní části lyžařského střediska. Hotel v Mavrovu je asi 300 m od dolních stanic lanovek, spát budeme ve 2-4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Součástí hotelu je restuarace a wifi. Obchody a další restaurace jsou v nejbližším okolí hotelů. Rozdělování do pokojů probíhá na místě. Za příplatek 600 Kč/os. vám můžeme garantovat ubytování ve 2lůžkovém pokoji po celou dobu zájezdu.

Program zájezdu

1. den

Odjezd z Brna kolem 14 hod přes Bratislavu, noční přejezd Maďarska a Srbska.

2. den

Dopoledne příjezd do lyžařského střediska Popova Šapka na Šar Planině. Lyžování, snowboarding, seznámení se s místními sjezdovkami. Ubytování v hotelu. Alternativně večerní prohlídka Skopje.

3. den

Celodenní lyžování a snowboarding na Popově Šapce, freeride, skialpové a sněžnicové výlety do hor, individuální večerní program na Popově Šapce – v hotelu je restaurace, bazén, stolní tenis, kulečník apod.

4. den

Po lyžování přejezd do Mavrova v pohoří Bistra se zastávkou v Tetovu (centrum města a známá „barevná mešita“ Šarena džamija).

5. – 7. den

Lyžování, snowboarding, freeride, skialp a sněžnice v lyžařském středisku Mavrovo. 7. den po lyžování odjezd přes Gostivar, noční přejezd Srbska a Maďarska.

8. den

Příjezd přes Bratislavu do Brna kolem 13 hod.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.