Casa del Mar

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Malajsie
Název ubytování Casa del Mar
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 52 687 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Menší hotel Casa del Mar s krásnou atmosférou se nachází v jihovýchodní části ostrova Langkawi, na hlavní pláži - Pentai Cenang. Letiště je vzdáleno cca 10 km a hlavní město ostrova Kuah (se širokým výběrem obchodů, restaurací, barů a dalšími možnostmi zábavy) je vzdáleno cca 25 km. V nejbližším okolí hotelu naleznete dobrý výběr barů a restaurací. Hotel Casa del Mar je určen pro osoby starší 12-ti let.

Pláž
Krásná písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dospozici zdarma.

Vybavení
Recepce, hlavní restaurace La Sal podává evropskou a asijskou kuchyni, bar u bazénu (za příplatek víno, koktejly, drinky a džusy), venkovní bazén s jacuzzi (lehátka, slunečníky a plážové ručníky k dispozici zdarma), prádelna (za poplatek), lékař, směnárna, lázeňské a wellness centrum s řadou procedur (v době 11:00-19:00, procedury za poplatek), čítárna, úschovna zavazadel.

Pokoje
V hotelu Casa del Mar je celkem 34 pokojů různých typů. Našim klientům nabízíme prostorná dvoulůžková studia (cca 42 m2) s koupelnou a WC. Každý pokoj má individuálně nastavitelnou klimatizaci, stropní ventilátor, satelitní TV, mini-bar (za poplatek), telefon, vysoušeč vlasů a trezor (zdarma). Všechny pokoje mají balkon a výhled na moře (boční nebo čelní). Všechny pokoje byly renovovány v roce 2011.

Stravování
Snídaně formou bohatého bufetu se podává od 7:00-11:00. Možnost dokoupení stravy na místě v hotelové restauraci.

Sport a animační programy
V hotelu Casa del Mar nejsou animační programy. Zákazníci mohou využít volný vstup do posilovny, vodní sporty (za poplatek) nebo relaxovat v lázních (za poplatek), které nabízí velký výběr procedur.

Internet
Internet WiFi k dispozici v hale a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://www.casadelmar-langkawi.com/index

Náš názor
Malý resort, který potěší úžasnou atmosférou. Prostorné pokoje jsou útulně a stylově. Hotel Casa del Mar má fantastickou polohu - v blízkosti pláže a všech druhů zábavy. Hotel doporučujeme především párům.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Odlet z Polska do Kuala Lumpur, přestup v jednom z evropských měst nebo v zemích Arabského poloostrova. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours na letišti. Aktuální letové řády naleznete na: r.pl/rozklady.

Den 2
Přílet do Kuala Lumpur. Přelet místními leteckými společnostmi na Langkawi. Ubytování v hotelu.

Den 3 - 10
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Možnost zůčastnit se fakultativních výletů po okolí.

Den 11
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet do Kuala Lumpur. Odlet do Polska, přestup v jednom z evropských měst nebo v zemích Arabského poloostrova.

Den 12
Přílet do Varšavy.CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu s přestupem v jednom z evropských měst nebo v jedné ze zemí Arabského poloostrova, vnitrostání lety na trase Kuala Lumpur - Langkawi - Kuala Lumpur, transfery z letiště - hotel - letiště, letištních poplatků, 8 nocí v hotelu, stravování dle popisu hotelu, péči polsky mluvícího delegáta na místě, služby zástupce Rainbow Tours během odbavování ve Varšavě, pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min.15 osob), stravování jiné, než je uvedeno u vybraného hotelu, další osobní výdaje.VízaU pobytů kratších než 90 dnů není nutné vízum.

Pas musí být platný minimálně 6 měsíců ode dne návratu. 

 Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.