Favehotel Cenang Beach

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Malajsie
Ubytování Favehotel Cenang Beach
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 30 892 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Favehotel Cenang Beach se nachází na malajsijském ostrově Langkawi, v krásné oblasti Pantai Tengah. Hotel je vzdálen cca 12 km od mezinárodního letiště v Langkawi. V okolí do 1 km naleznete plno zajímavých atrakcí, jako je oceanárium Underwater World Langkawi.

Pláž
Hotel Favehotel Cenang Beach je položený cca 500m od nejbližší veřejné písečné pláže. Plážová lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek. Ve vzdálenosti do cca 2 km se nachází známá pláž Cenang.

Vybavení
Výtah, restaurace, bar, venkovní bazén se sluneční terasou na střeše, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), dětské centrum, konferenční a banketové centrum, nekuřácké prostory, úschovna zavazadel, parkoviště.

Pokoje
Hotel Favehotel Cenang Beach má 97 pokojů. Našim hostům nabízíme útulně zařízené dvoulůžkové pokoje (cca 20-24 m2) - bez možnosti přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), klimatizaci (zdarma), TV, telefon, trezor (zdarma), psací stůl, Wi-Fi (zdarma).

Stravování
Snídaně. Možnost zakoupení dalších stravování v hotelové restauraci.

Sport a animační programy
V hotelu je wellness centrum a můžete si dopřát také masáže (vše za poplatek).

Internet
Bezplatný Internet Wi-Fi ve všech pokojích a veřejných prostorách.

Místní kategorie
***

Webové stránky
https://www.favehotels.com/hotellist/eng/16/favehotel-cenang-beach

Náš názor
Skromný hotel pro méně náročné klienty, s milou a přátelskou obsluhou. Doporučujeme klientům, kteří mají omezený rozpočet a mají zájem prozkoumat ostrov a využít atrakcí v okolí.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Odlet z Polska do Kuala Lumpur, přestup v jednom z evropských měst nebo v zemích Arabského poloostrova. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours na letišti. Aktuální letové řády naleznete na: r.pl/rozklady.

Den 2
Přílet do Kuala Lumpur. Přelet místními leteckými společnostmi na Langkawi. Ubytování v hotelu.

Den 3 - 10
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Možnost zůčastnit se fakultativních výletů po okolí.

Den 11
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet do Kuala Lumpur. Odlet do Polska, přestup v jednom z evropských měst nebo v zemích Arabského poloostrova.

Den 12
Přílet do Varšavy.CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu s přestupem v jednom z evropských měst nebo v jedné ze zemí Arabského poloostrova, vnitrostání lety na trase Kuala Lumpur - Langkawi - Kuala Lumpur, transfery z letiště - hotel - letiště, letištních poplatků, 8 nocí v hotelu, stravování dle popisu hotelu, péči polsky mluvícího delegáta na místě, služby zástupce Rainbow Tours během odbavování ve Varšavě, pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min.15 osob), stravování jiné, než je uvedeno u vybraného hotelu, další osobní výdaje.VízaU pobytů kratších než 90 dnů není nutné vízum.

Pas musí být platný minimálně 6 měsíců ode dne návratu. 

 Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.