Federal Villa Beach Resort

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Malajsie
Název ubytování Federal Villa Beach Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 32 163 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Federal Villa Beach Resort se nachází hned vedle hotelu Villa Holiday, se kterým tvoří jeden komplex (vzdálenost cca 170 m, není třeba přejít ulici). Hotel je obklopen exotickou přírodou, přímo na jedné z nejkrásnějších pláží na Langkawi - Pentai Tengah, na jihu ostrova. Resort je vzdálen cca 15 km od letiště a cca 2 km od jednoho z největších asijských mořských akvárií - Underwater World Langkawi. V blízkém okolí se nachází několik restaurací a barů.

Pláž
Hotel Federal Villa Beach Resort se nachází přímo na krásné, klidné písčité pláži s pozvolným vstupem do vody. Plážová lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Výtah, hlavní restaurace Lagenda, kde jsou nabízeny místní pokrmy, mezinárodní a čínské kuchyně a pokrmy z mořských plodů, Matahari Lounge (za poplatek - koktejly a drinky), plážový bar a LaVilla Poolclub, který nabízí nápoje a pokrmy z čerstvých plodů moře. Dále jsou zde 2 venkovní bazény z nichž jeden je za příplatek (cca 7 USD/osoba/vstup, lehátka a slunečníky zdarma), venkovní jacuzzi, krytý bazén (pouze pro ženy-za poplatek), trezor na recepci, obchod se suvenýry , půjčení auta (za příplatek). Pro děti: dětský koutek, dětské hřiště, dětské brouzdaliště. Veškeré vybavení je dostupné v části Villa Holiday.

Pokoje
Hotel Federal Villa Beach Resort nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích typu Standard s výhledem do zahrady nebo typu Deluxe s výhledem na moře o rozloze cca 20m2. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, individuálně nastavitelnou klimatizaci, telefon s přímou volbou, příslušenství na přípravu čaje a kávy, satelitní TV.

Stravování
Snídaně. Možnost nákupu dodatečných jídel nebo občerstvení na místě v restauraci nebo baru v Holiday Ville.

Sport a animační programy
V hotelu Federal Villa Beach Resort nejsou animace. Živá hudba 6x týdně v lobby. Za poplatek: tenisový kurt, fitness centrum, sauna, lázně s řadou procedur, provozování vodních sportů: parasailing, vodní skútry, lodní výlety a další.

Internet
Bezplatný Internet Wi-Fi v hotelu Holiday Villa a v pokojích za poplatek cca 6 USD/den.

Místní kategorie
***

Webové stránky
http://www.federalvillalangkawi.com/

Náš názor
Infrastruktura k dispozici ve 4* části hotelu a komfortní pokoje v 3* části resortu - to je ideální volba pro klienty, kteří oceňují dobrou kvalitu služeb, ale mají skromnější rozpočet.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Odlet z Polska do Kuala Lumpur, přestup v jednom z evropských měst nebo v zemích Arabského poloostrova. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours na letišti. Aktuální letové řády naleznete na: r.pl/rozklady.

Den 2
Přílet do Kuala Lumpur. Přelet místními leteckými společnostmi na Langkawi. Ubytování v hotelu.

Den 3 - 10
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Možnost zůčastnit se fakultativních výletů po okolí.

Den 11
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet do Kuala Lumpur. Odlet do Polska, přestup v jednom z evropských měst nebo v zemích Arabského poloostrova.

Den 12
Přílet do Varšavy.CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu s přestupem v jednom z evropských měst nebo v jedné ze zemí Arabského poloostrova, vnitrostání lety na trase Kuala Lumpur - Langkawi - Kuala Lumpur, transfery z letiště - hotel - letiště, letištních poplatků, 8 nocí v hotelu, stravování dle popisu hotelu, péči polsky mluvícího delegáta na místě, služby zástupce Rainbow Tours během odbavování ve Varšavě, pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min.15 osob), stravování jiné, než je uvedeno u vybraného hotelu, další osobní výdaje.VízaU pobytů kratších než 90 dnů není nutné vízum.

Pas musí být platný minimálně 6 měsíců ode dne návratu. 

 Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.