Holiday Villa Beach Resort & Spa

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Malajsie
Název ubytování Holiday Villa Beach Resort & Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 36 943 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Báječný 4* hotel Holiday Villa Beach Resort & Spa je obklopen exotickou přírodou na jedné z nejkrásnějších pláží Langkawi - Pentai Tengah, na jihu ostrova. Resort je vzdálen cca 15 km od letiště a cca 2 km od jednoho z největších asijských mořských akvárií - Underwater World Langkawi. V blízkém okolí se nachází několik restaurací a barů.

Pláž
Hotel Holiday Villa Beach Resort & Spa se nachází přímo na krásné, klidné písečné pláži s pozvolným vstupem do vody. Plážová lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Výtah, hlavní restaurace Lagenda, kde jsou nabízeny pokrmy místní, mezinárodní a čínské kuchyně a také pokrmy s mořskými plody, Matahari Lounge (za příplatek koktejly a drinky), plážový bar a LaVilla Poolclub, který nabízí občerstvení a nápoje (za poplatek). Dále jsou zde 2 venkovní bazény z nichž jeden je za příplatek (cca 7 USD/osoba/vstup, lehátka a slunečníky zdarma), venkovní jacuzzi, krytý bazén (pouze pro ženy-za poplatek), trezor na recepci, obchod se suvenýry , půjčovna aut (za příplatek). Pro děti: dětský koutek, dětské hřiště, dětské brouzdaliště.

Pokoje
Hotel Holiday Villa Beach Resort & Spa má 258 pokojů různých standardů. Hotel nabízí pěkně zařízené pokoje typu superior (Garden View) a deluxe (u bazénu) o rozloze cca 33 m2 s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha/vana), vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací (zdarma), telefonem, mini-barem/lednicí, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, trezorem a satelitní TV.

Stravování
Snídaně. Možnost dokoupit dodatečně jídla nebo občerstvení v hotelové restauraci nebo baru.

Sport a animační programy
V hotelu Holiday Villa Beach Resort & Spa nejsou animační programy. Živá hudba 6x týdně v lobby. Za poplatek: tenisový kurt, fitness centrum, sauna, wellness centrum s řadou procedur. Vodní sporty: parasailing, vodní skútr, lodní výlety a další.

Internet
Bezplatný Internet Wi-Fi v celém hotelu a na pokojích.

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://www.holidayvillahotellangkawi.com/index.php

Náš názor
Hotel s úžasnou atmosférou, v klidné a žádané lokalitě je ideální pro ty, kteří hledají relaxaci a přírodu. Pěkné pokoje s krásným výhledem a blízkost pláže vytváří nezapomenutelný pobyt.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Odlet z Polska do Kuala Lumpur, přestup v jednom z evropských měst nebo v zemích Arabského poloostrova. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours na letišti. Aktuální letové řády naleznete na: r.pl/rozklady.

Den 2
Přílet do Kuala Lumpur. Přelet místními leteckými společnostmi na Langkawi. Ubytování v hotelu.

Den 3 - 10
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Možnost zůčastnit se fakultativních výletů po okolí.

Den 11
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet do Kuala Lumpur. Odlet do Polska, přestup v jednom z evropských měst nebo v zemích Arabského poloostrova.

Den 12
Přílet do Varšavy.CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu s přestupem v jednom z evropských měst nebo v jedné ze zemí Arabského poloostrova, vnitrostání lety na trase Kuala Lumpur - Langkawi - Kuala Lumpur, transfery z letiště - hotel - letiště, letištních poplatků, 8 nocí v hotelu, stravování dle popisu hotelu, péči polsky mluvícího delegáta na místě, služby zástupce Rainbow Tours během odbavování ve Varšavě, pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min.15 osob), stravování jiné, než je uvedeno u vybraného hotelu, další osobní výdaje.VízaU pobytů kratších než 90 dnů není nutné vízum.

Pas musí být platný minimálně 6 měsíců ode dne návratu. 

 Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.