Kuala Lumpur + Siem Reap a jejich okolí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Malajsie
Název ubytování Kuala Lumpur + Siem Reap a jejich okolí
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 51 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníMALAJSIE - KUALA LUMPUR

Ansa Kuala Lumpur Hotel ****
Hotel se nachází v centru Kuala Lumpur a disponuje 167 pokoji.
Oficiální web: http://www.ansakualalumpur.com/
KAMBODŽA - SIEM REAP

Royal Angkor Resort ****
Hotel se 199 pokoji v centru Siem Reap, cca 10 min. jízdy z letiště a 15 min. k Angkoru. Má bazén i lázně.
Oficiální web: http://www.royalangkorresort.com/

Pokud budou výše uvedené hotely obsazené ve vámi požadovaných termínech, bude ubytování zajištěno v podobných hotelech stejné kategorie.

Popis lokality ubytování

PopisPamátky, kultura, ale i nahlédnutí do života obyčejných lidí v Malajsii i Kambodži.PolohaDen 1: Kuala Lumpur - Night Culture Show (večeře)
Přílet do Kuala Lumpur, transfer do hotelu a ubytování. V podvečerních hodinách budete mít program, který podniknete v nasvíceném Kuala Lumpur. Program začnete návštěvou nočního osvětleného tržiště v Chinatownu, kde máte možnost zažít atmosféru obchodování a smlouvání. Poté večeře formou bufetu v některé z místních renomovaných restaurací, kde budete mít příležitost při večeři (v ceně) ochutnat speciality malajsijské kuchyně, to vše za doprovodu kulturního vystoupení místních hudebníků a tanečníků. Návrat do hotelu, nocleh.

Den 2: Kuala Lumpur - Kampung Penghulu Homestay (snídaně)
Po snídani se vydáte na cestu do místního vesnického obydlí Kampung Penghulu (jízda cca 2 hod.). Touto formou nejlépe a nejrychleji poznáte typický způsob a zvyky vesnického života v Malajsii. Seznámíte se s opracováním kaučukovníku, navštívíte rýžová pole a plantáže palem olejných. S místními si můžete zahrát velmi populární vesnickou hru Gasing, budete si moci uplést vlastní Ketupat (váček ve tvaru diamantu, ve kterém se vaří rýže, aby držela v krychlovém tvaru). V mezičase pauza na oběd (na vlastní náklady). Po dni plném zážitků návrat do hotelu v Kuala Lumpur.

Den 3: Kuala Lumpur - City Tour (snídaně)
Po snídani cca v 9.30 h vyjedete na prohlídku Kuala Lumpur (doba trvání cca 4 hod.). Vydáte se do míst historických i novodobých a i tam, kde to vše začalo - na soutoku řek Gombak a Klang. Nenecháte si ujít ikonickou stavbu města - Petronas Twin Tower (fotozastávka), Královský palác (fotozastávka), Národním muzeum a Národní mešitu (návštěva), Národní památník, náměstí Nezávislosti, budovu sultána Abdula Samada stejně jako budovu vlakového nádraží postavenou v maurském stylu. Návštěva na KL Tower. Zbytek dne volno.

Poznámka: vstupy v ceně do Národního muzea a na KL Tower.

Den 4: Kuala Lumpur - Batu Caves (snídaně)
Po snídani cca v 9.30 h odjezd na půldenní prohlídku (cca 4 hod.) do Batu Caves. První zastávka bude ve vápencových kopcích Batu Caves, které se skládají ze 3 hlavních jeskyní a několika menších. Jedná se o hinduistickou svatyni lorda Muruga, ke které vede 272 schodů. Další jeskyně se nazývá Muzejní jeskyně a je plná obrazů božstev. Poslední zastávkou bude jedna z největší továren na zpracování cínu na světě - Royal Selangor Pewter, kde vám ukáží různé pracovní procesy jako lití, plnění, leštění, pájení či rytí. Poté návrat do hotelu a po zbytek dne volno.

Den 5: Kuala Lumpur - Siem Reap - Tonle Sap Great Lake (snídaně)
Snídaně v hotelu, transfer na letiště a přelet do Siem Reap (let trvá cca 2 hod.). Po příletu podniknete plavbu na jezeře Tonle Sap Great Lake, kde navštívíte plovoucí vesnici a uvidíte jak lidé žijí v plovoucích domech, plovoucí školu, restauraci i kostel. Na farmě budete moci nakrmit krokodýli (na vlastní náklady). Zbytek dne volno. Večer můžete strávit buď v Pub Street v některém z místních restauračních zařízení či na nočním trhu. Nocleh.

Den 6: Siam Reap - Angkor Wat (snídaně)
Po snídani návštěva Jižní brány Angor Thom (Bayon temple, Phimeanakas temple, Elephant & Leper King terrace, Suor Prat towers), budete míjet chrám Chao Say Devoda, Thommanon temple, TaKeo temple a navštívíte chrám Ta-Prohm. Po obědě ve městě (na vlastní náklady) návštěva světoznámého chrámu Angkor Wat, kde rovněž zažijete nádherný západ slunce. Večer můžete strávit buď v Pub Street v některém z místních restauračních zařízení či na nočním trhu. Nocleh.

Den 7: Siem Reap - Thousand Lingas River (snídaně)
Po snídani pojedete cca 2 hod. severně od Siem Reap do Kulen Mountain. Navštívíte „Thousand Lingas River“ místo, kde na dně řeky a po stranách břehů je vyryto množství lingamů a dalších náboženských reliéfů. Dále uvidíte sochu obřího ležícího Buddhy a vodopád. Odpoledne návrat do hotelu a zbytek dne volno.

Den 8: Siem Reap (snídaně)
Snídně, v dopoledních hodinách check out z hotelu, volno až do doby transferu na letiště, odlet zpět do ČR.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.