Redang - Malajsie - The Taaras Beach Resort, Redang

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Malajsie, Redang
Název ubytování The Taaras Beach Resort , Redang
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 54 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ostrůvek Redang se nachází 45 km od pobřeží státu Ternegganu v lokalitě Národního mořského parku, který nabízí vynikající podmínky pro potápění a šnorchlování. Okolní vody jsou křišťálově průzračné a díky čisté vodě lze pozorovat korály. Místní pláže lákají bílým jemným pískem připomínajícím „karibské pláže“. Na ostrově Redang si přijdou na své jak milovníci koupání, tak i lidé upřednostňující pěší výlety do tropického deštného pralesa ve vnitrozemí.

Popis ubytování

Vybavenírestaurace, bar s živou hudbou, bazén, lázně, směnárna, prádelna, hlídání dětí, konferenční centrumPlážpísečná přímo před hotelemZábava a sportvodní sporty (šnorchlování, kánoe, čluny aj.), potápěčské centrum (s možností získání mezinárodní licence PADI), tenis, plážový volejbal, nohejbal, masáže, kulečník, trekking do džungle, lodní výletyVybavení pokojůnastavitelná klimatizace, telefon s přímou volbou, TV, trezor, vysoušeč vlasů, minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, vlastní sociální zařízení s koupelnou či sprchou, balkon, ubytování ve vyšší kategorii za příplatek.

Popis lokality ubytování

Příjemný resort nacházející se na ostrově Redang vzdáleného od Kualy Lumpur či Singapuru necelou 1,5 h letu, komplex s 266 pokoji se rozprostírá v bezprostřední blízkosti Jihočínského moře a bujného tropického deštného lesa.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.