Banyan Tree Vabbinfaru

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Maledivy - Severní Malé Atol
Název ubytování Banyan Tree Vabbinfaru
Typ ubytování Bungalovy
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 163 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pobytový zájezd na Maledivy

Program pobytového zájezdu:

1. den : sraz 2 hodiny na letišti před plánovaným odletem, odbavení letu na trase Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt) - Maledivy

2. den : přílet na Maledivy, transfer z letiště do hotelu, ubytování, volný program.
3.den - 2 dny před návratem: pobyt na Maledivách, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.
1. den před návratem : snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odbavení odletu, let na trase Maledivy - Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt).
Den návratu : přílet do Prahy (Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu)
POBYT V ZAHRANIČÍ JE MOŽNÉ SI PRODLOUŽIT !!!
NA VYŽÁDÁNÍ VÁM ZAJISTÍME TERMÍN ODLETU A DOBU POBYTU DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

Popis ubytování

PolohaResort Banyan Tree Vabbinfaru patří mezi nejluxusnější resort na Maledivách. Hotel je vzdálen cca 18 km od mezinárodního letiště v Malé, což představuje cca 25 minut jízdy. V tomto ubytování je pouze 48 bungalovů, což zajistí klientům, nepřeplněné pláže a klid.VybaveníRecepce, restaurace, bar, lázně, masáže.UbytováníKlimatizace, venkovní koupelna s WC, fén, telefon, vířivka, CD a DVD přehrávač, minibar, trezor.StravováníSnídaně, za příplatek obědy a večeře.PlážPláž s bílým pískem u hotelu.Sport a zábavaPosilovna, stolní tenis, plážový volejbal, jízda na banánu, kánoe, potápění, rybolov, noční rybolov.

Popis lokality ubytování

Maledivy - Severní Malé AtolNe Severním Malé Atolu se nachází i hlavní město Malé a mezinárodní letiště. Na všechny resorty se dostanete během 30 minut lodí. Na resortech Bandos a Kurumba trávila dovolenou nebo zde byla na konferenci nejedná významná světová osobnost jako Kofi Anan, George Busch.... Maledivy jsou místo, kde tráví dovolenou nejedná významná osobnost.
Tipy na ubytování: Giravaru, Bandos, Kurumba, Full Moon, Paradise Island, Dhonveli, Summer Island či vysoce luxusní Huvafen Fuschi, One a OnlyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.