Cinnamon Dhonveli

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy
Název ubytování Cinnamon Dhonveli
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 96 839 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Cinnamon Dhonveli se nachází na kouzelném ostrově Severního Male Atol, jen 13 km od mezinárodního letiště v Male. Transfer do hotelu lodí trvá cca 25 minut.

Pláž
Hotel Cinnamon Dhonveli se nachází přímo na krásné písečné pláži. Zdarma lehátka na pláži a na terase u každého pokoje.

Vybavení
Recepce, 3 restaurace - Koimala, Maak a Rehendhi, která nabízí místní i mezinárodní kuchyni, 4 bary: hlavní a Raalhu bar otevřený od 09:00 až do posledního hosta, Raiyvilaa bar se stoly na terase s krásným výhledem a juice bar (09:00 - 18:00) se nachází nedaleko pláže.

Pokoje
Resort Cinnamon Dhonveli má 148 pokojů. Mezonetové bungalovy (cca 58 m²) jsou umístěné v zahradní části. Bungalovy jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou, vysoušečem vlasů, posezením, individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, TV sat, minibarem (za poplatek), bezplatnou bezpečnostní schránkou, příslušenstvím na přípravu čaje a kávy a upravenou terasou nebo balkónem.
Bungalovy na pláži (cca 49 m²) jsou velmi pěkně zdobené a navíc jsou vybaveny venkovní sprchou a vanou.
Vodní bungalovy (cca 66 m²) mají vlastní terasu a přímý vstup do oceánu.

Strava
Snídaně a večeře formou bohatého bufetu (nápoje k večeři jsou za poplatek.
Možnost dokoupení obědu (nápoje za poplatek).
All Inclusive 3 jídla denně formou švédských stolů, občerstvení během dne, místní nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje (09:00-00:00) nebo Premium All Inclusive zahrnující také importované alkoholické nápoje, Wi-Fi, šumivé víno při příjezdu, minibar (doplňován jednou denně), čerstvé ovocné šťávy, dva výlety (nabídka na místě v hotelu), 60 min. balijskou proceduru ve SPA. 

Sport a zábava
Hotel Cinnamon Dhonveli pořádá večery s živou hudbou, filmové projekce na pláži, magické show a krabí závody. Navíc: šipky, stolní tenis, stolní fotbal, malá posilovna, badminton, tenis, plážový volejbal (po setmění za poplatek), bazén.
Za poplatek: kulečník, vodní sporty, lázeňské centrum. V rámci resortu se zde nachází potápěčské centrum, které nabízí lekce potápění a organizované výlety na šnorchlování (za poplatek). K dispozici jsou také organizovány za poplatek místní exkurze do Male a na okolní ostrovy, rybaření, plavby.

Internet
Wi-Fi dostupné v lobby a na pokojích -  za poplatek cca 7 $/den, cca 32 $/týden.

Místní kategorie
****

Jiné
www.cinnamonhotels.com

Náš názor
Cinnamon Dhonveli se nachází v malebném prostředí a je obklopen azurovým oceánem. Nabízí pestrou dovolenou od ubytování v pokojích až po exotické vodní bungalovy. Ideální místo pro milovníky vodních sportů!
Tento hotel je součástí řetězce Cinnamon, který zaručuje velmi vysokou úroveň služeb.

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

JinéMALEDIVY základní informace

​Očkování
Mezinárodní očkovací průkaz s potvrzeným očkováním proti žluté zimnici je požadován při příletu na letišti od pasažérů, kteří v posledních šesti dnech pobývali v oblastech infikovaných žlutou zimnicí.

Měna
Maledivská rufie [MVR] 1 rufie = 100 laari, kurz: 1 USD = 15,29 MVR, 1 EUR = 17,2 MVR, 1,21 Kč = 1 MVR. Není nutná výměna valut na maledivskou rufií. Všeobecně jsou přijímány vyměnitelné valuty (zejména USD). Nedoporučuje se placení kreditní kartou, jelikož jsou k ceně automaticky připočteny vysoké manipulační poplatky.

Orientační ceny
1,5 l láhev s vodou - asi 3 USD.
Nápoje - asi 3 - 6 USD.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Všechny typy zástrček.

Telefony
Do České Republiky 00 420 + kód oblasti (bez nuly) + číslo volajícího.
Z České Republiky 00 960 + kód oblasti (bez nuly) + číslo volajícího.

Čas
Časový posun vůči ČR: + 4 hodiny oproti zimnímu času, + 3 hodiny oproti letnímu času.

Let
Let do Colomba chartrovým letadlem s technickým mezipřistáním v Bahrajnu (cca 45 min., bez vystoupení z letadla). Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě u stanoviště Rainbow cca 2 hod. před odletem. Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady 

Je dobré vědět
- Maledivy jsou pro turisty bezpečnou zemí.
- V turistických letoviscích na ostrovech neexistuje žádná možnost kontaktu s místní muslimskou populací.
- Pouze v hlavním městě Male je třeba dávat pozor na správné oblečení a chování, které by mohlo porušit platné náboženské normy a přijaté zvyky. Zákaz zobrazovat náboženské symboly: kříže, Davidovy hvězdy, atd. při příjezdu na Maledivy a na místě.
- Nudismus je přísně zakázán.
- Celní předpisy zcela zakazují dovoz alkoholu (je k dispozici v centrech pro cizince, za velmi vysoké ceny), zbraní a drog. Obchodování s drogami hrozí vysokými tresty vězení. Zákaz vývozu korálu. Je povolen dovoz pouze osobních věcí. Zákaz dovozu vepřového masa a pornografie. Je možné dovézt a vyvézt povolené množství devizy. Maledivské úřady velmi striktně přistupují k dodržování předpisů, např.: za dovoz alkoholu hrozí vězení.
- Na území Malediv je vyznačena tzv. turistická zóna, ve které je povoleno pohybovat se zahraničím turistům.
- Pokud chcete samostatně prozkoumat atole, jež nepatří do zóny, musíte získat zvláštní povolení - to platí i pro místní firmy, které by chtěly vést trasu výletu mimo turistickou zónu.
- Česká republika nemá se státem Maledivy diplomatické styky.

Maledivy se nachází v územní působnosti českého velvyslanectví v Novém Dillí (Indie). Balíčky a uvítací košíky pro novomanžele vyžadují potvrzení o svatbě v období max. posledních 6 měsíců (dokument je potřeba vzít s sebou a ukázat na recepci během ubytování).Výlety v okolíKompletní nabídka výletů je k dispozici v hotelech.

Doporučujeme:

POZNÁVÁNÍ
Prezidentský palác Mulee-Aage, palác byl postaven Sultánem Mohamedem Shamsuddeen III v roce 1906. V současné době palác slouží jako kanceláře Prezidenta. Budova se nachází v Male.

PRO AKTIVNÍ
Objevujte podmořský svět Malediv, jsou skvělým místem pro milovníky potápění. Sídlí zde mnoho potápěčských škol. Je to perfektní způsob, jak poznat podmořský svět v Indickém oceánu.

RELAX
Odpočiňte si v hotelovém SPA. Pro milovníky klidu a relaxace doporučujeme hotelové lázně. Můžete si vybrat mezi různými druhy masáží a kosmetickými procedurami.VízaVízum na Srí Lanku
Srí Lanka od 1. ledna 2012 zpoplatňuje krátkodobý pobyt cizinců (do 30 dnů). Každý zájemce o pobyt na ostrově se musí před příjezdem na Srí Lanku elektronicky registrovat na www.eta.gov.lk (ETA=Electronic Travel Authorization) a zaplatit kartou 20 USD (stejná částka pro turistická i business víza). Platba prostřednictvím ETA je možná i po příletu na letišti v ceně 25 USD. Při příletu je třeba vyplnit Immigration Landing Card.

Vízum na Maledivy
Český turista nepotřebuje vízum. Na letišti v Male během pasové kontroly se získá bezplatně razítko imigračních úřadů, které povolují vstup a pobyt nepřesahující 30 dnů. Každý přijíždějící turista musí mít již dříve zakoupeno místo v jednom z mnoha turistických center. Na Maledivách platí pobytová taxa, platí se přímo v hotelech asi 6USD/os./den.CenaZákladní cena zahrnuje: let charterovým letadlem PLL LOT na trase Varšava - Colombo - Varšava, přelety Colombo - Male - Colombo (váhový limit zavazadla 20 kg + 5 kg), letištní taxy, ubytování (9 nebo 10 nocí) v hotelech na Maledivách, 1 poslední tranzitní nocleh v hotelu na Srí Lance (stravování - snídaně a večeře), transfery letiště - hotel - letiště, transfery letadlem nebo motorovým člunem na Maledivách, stravování v rámci programu a specifikace hotelu, služby polského delegáta na Srí Lance a anglicky hovořícího zástupce na Maledivách (kontakt s polským průvodcem žijícím na Srí Lance pouze telefonicky), balíček pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: obvyklé spropitné, stravu, která není uvedena v popisu hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů), fakultativní výlety a další osobní výdaje. Vízum na Srí Lanku, pobytovou taxu na Maledivách cca 6 USD/os./den.

Upozornění! Výše uvedené ceny víz a povinných poplatků za účast na programu, byly uvedeny ke dni 1.3.2016 a můžou se změnit.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.